16", 2560x1600 (WQXGA), IPS, Intel Core i7-14700HX (1.5 - 5.5 ГГц), DDR - 16 ГБ, SSD - 1 ТБ, NVIDIA GeForce RTX 5060, GPU - 8 ГБ, DLSS 4, DOS, 80 Втг, 3.5 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.5 кг |
| Ширина | 358 мм |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 20 |
| Тип процессора | Core i7 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 240 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| TDP (теплопакет) | 115 Вт |
| ємність акумулятора | 80 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2, 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI 2.1, LAN (RJ-45), Комбінований аудіороз'єм |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.2, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Высота | 26.4 мм мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Глубина | 267.4 мм мм |
| Дополнительные возможности | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 96 ГБ |
| Сетевой адаптер | Gigabit Ethernet |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем видеопамяти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS |
| Особенности | зарядка від USB, підсвічування клавіатури |
| Поверхня екрану | антиблікове покриття |
| Поколение процессора Intel | 14-е покоління |
| Процессор | Intel Core i7-14700HX (1.5 - 5.5 ГГц) |
| Разрешение | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Thunderobot RZ |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбуку | ігровий |
| Характеристики оперативної пам'яті | 1 х 16 ГБ DDR5-5600 МГц |
| Яркость | 500nits |
Информация для заказа
- Цена: 92 570 ₴












