Плед Ardesto Leonardo Moon, 140x200см, 5% кашемір, 40% вовна, 35% акрил, 20% п/е, рожевий — Официальный
- Готово к отправке
- Код: ERC_ART0602LM_EHA
1 174 ₴
1 115 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Плед Ardesto Leonardo Moon, 140x200см, 5% кашемір, 40% вовна, 35% акрил, 20% п/е, рожевий — Официальный»
Для виробництва використано кілька різновидів текстилю: кашемір (5 %), вовна (40 %), акрил (35 %) та поліестер (20 %). Щільність – 245 г/м². З огляду на використані матеріали, є певні обмеження щодо догляду за пледом, зокрема: делікатне (ручне) прання з використанням засобів для вовни; щадний режим хімічного очищення; неприпустиме віджимання, сушіння в сушильній чи пральній машині, відбілювання та прасування. Розмір виробу: 140 × 200 см.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ardesto |
| Страна производитель | Украина |
| Тип | Плед |
| Цвет | Розовый |
| Пользовательские характеристики | |
| Дизайн | рожевий з білим та бежевим |
| Догляд | делікатне ручне прання спеціальними засобами для вовни; бережливий режим хімчистки; заборонено віджимати і сушити в машинці, не відбілювати, не прасувати |
| Країна виробництва | Україна |
| Материал | поліестер; вовна; кашемір; акрил |
| Розміри | 140х200 |
| Плотность | 245 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 1 115 ₴













