Автономний однофазний інвертор Solis S6 5кВт, 1xMPPT, для LV Batteries — Официальный
- Готово к отправке
- Код: ERC_S6-EO1P5K-48-EU_EHA
31 745 ₴
30 158 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Автономний однофазний інвертор Solis S6 5кВт, 1xMPPT, для LV Batteries — Официальный»
Особливості
Однофазний автономний інвертор потужністю 5 кВт призначений для створення автономних або гібридних систем зберігання енергії в приватних будинках. Один MPPT-трекер з широким діапазоном 90–430 В дозволяє підключати сонячні панелі різних конфігурацій і орієнтацій, максимізуючи виробництво енергії протягом дня. Підтримка низьковольтних батарей 40–60 В та струму заряду/розряду до 100 А забезпечує сумісність з більшістю доступних літієвих і свинцево-кислотних накопичувачів.
Можливість паралельного підключення до 6 інверторів дає змогу збільшувати потужність системи до 30 кВт без зовнішніх контролерів. Функція швидкої зарядки в один клік та 10-секундне перевантаження 200% дозволяють впоратися з піковими навантаженнями, такими як запуск електродвигунів або короткочасні сплески споживання. Підтримка подвійного резервного навантаження з інтелектуальним пріоритетом допомагає розподіляти енергію між критичними та не критичними споживачами.
Генераторний вхід забезпечує автоматичне перемикання на резервне джерело при відсутності сонячної енергії та розрядженій батареї. Інвертор підтримує несбалансоване навантаження та напівхвильові споживачі, що розширює сферу застосування. Інтегрований захист від перенапруг, короткого замикання та перегріву гарантує безпеку акумулятора та самого пристрою.
7-дюймовий екран та опціональні Wi-Fi/Bluetooth модулі спрощують налаштування та моніторинг параметрів системи. Інвертор сумісний з більшістю популярних брендів літієвих батарей через протокол CAN.
Технології (використовувані)
- Один MPPT-трекер з діапазоном 90–430 В
- Підтримка низьковольтних батарей 40–60 В
- Паралельне підключення до 6 інверторів
- 10-секундне перевантаження 200%
- Підтримка генератора та подвійного резервного навантаження
- Інтелектуальне керування за тарифами TOU
Технічні характеристики
- Артикул: S6-EO1P5K-48-EU
- Номінальна потужність: 5 кВт
- Максимальна потужність PV: 6,5 кВт
- Кількість MPPT: 1 (2 входи)
- Діапазон напруги батарей: 40–60 В
- Максимальний струм заряду/розряду: 100 А
- ККД: 96,6 %
- Габарити: 340 × 495 × 170 мм
- Вага: 14,1 кг
Для кого
- Власників приватних будинків з автономними або гібридними системами
- Користувачів, які живуть у регіонах з нестабільною електромережею
- Господарів, що встановлюють системи зберігання енергії
- Власників невеликих комерційних об’єктів з сонячними панелями
Висновок
Solis S6-EO1P5K-48-EU поєднує компактні розміри та підтримку низьковольтних батарей з можливістю паралельного підключення для гнучких автономних систем. Інвертор підходить для житлових об’єктів, де потрібна надійна робота без мережі, швидке перемикання на резерв та просте налаштування.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Solis |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Пользовательские характеристики | |
| Батарея | 40 - 60 В |
| Вихід | 230 В |
| Входное напряжение | 230 |
| Захист | IP21; захист від короткого замикання; захист від перенапруг; температурний захист; від виходу напруги; від підвищеного струму |
| Зв'язок | CAN; BMS; опціонально: Wi-Fi; Bluetooth; сухий контакт |
| КПД | 97.5 % |
| Количество фаз | 1 |
| Макс. вихідний струм | 25 А |
| Макс. струм ЗП | 100 A |
| Макс. струм короткого замикання на МРРТ | 40 А |
| Максимальна вхідна потужність PV-масиву | 6.5 кВт |
| Номинальная выходная мощность | 5 кВт |
| Охлаждение | активне |
| Перегрузочная способность | 10 сек - 200% |
| Робоча вологість | 5-95 |
| Рабочая поверхность | -10 ~ +60°C |
| Розміри ( ШхВхГ ) | 340 x 495 x 170 |
| Температура зберігання | -25 ~ +60°C |
| Тип | Автономний інвертор |
| Типи батарей | Літій-іонні; Свинцево-кислотні |
| Форма вихідного сигналу | чиста синусоїда |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 14.1 кг kg |
- Цена: 30 158 ₴









