

Аккумулятор для ноутбука Dell Latitude E7350 271J9 (для экр. блока), 30Wh (2500mAh), 3cell (A47224) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1A47224_EHA
3 156 ₴
2 998 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Аккумулятор для ноутбука Dell Latitude E7350 271J9 (для экр. блока), 30Wh (2500mAh), 3cell (A47224) — Официальный»
Дана акумуляторна батарея може мати такі маркування (або PartNumber):
271J9, 0909H5, GWV47, 0GWV47, YX81V
Акумуляторна батарея підходить для наступних моделей ноутбуків:
Dell Latitude 7350 Series
Dell Latitude 13 7000 Series
Дана батарея призначена для клавіатурного блоку вищевказаних гібридних ультрабуків компанії Dell.
У зв'язку з динамічно розвиваючимися технологіями і регулярно оновлюваними лінійками ноутбуків, всі вищевказані списки можуть бути не повними.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Dell |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 0909H5, 0GWV47, 271J9, GWV47, YX81V |
| Емкость | 2500mAh |
| Вид | оригінальний |
| Кількість комірок | 3 cell |
| Напряжение | 11.1V В |
| Тип | Li-Pol |
Информация для заказа
- Цена: 2 998 ₴




