
Точка доступа Wi-Fi HP AP-505 (R2H28A) (R2H28A) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1R2H28A_EHA
38 621 ₴
36 690 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Точка доступа Wi-Fi HP AP-505 (R2H28A) (R2H28A) — Официальный»
HPE Aruba AP-505 (R2H28A) - точка доступу з максимальною швидкість передачі даних 1,77 Гбіт / с (стандарт Wi-Fi 6) необхідної для таких об'єктів (робочих місць) як навчальні заклади, офіси середнього розміру і місця для роздрібної торгівлі. Вона забезпечує високопродуктивне підключення до організаціям у яких високі вимоги до мобільності, застосовується велика кількість IoT. Застосовувані технології оптимізації Wi-Fi і оптимізації ефірного часу клієнта підвищують ефективність Wi-Fi і покращують взаємодії з користувачами.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 500 г |
| Высота | 37 мм |
| Питание | PoE |
| Ширина | 160 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Интерфейсы | 10/100/1000BASE-T |
| Глубина | 161 мм мм |
| Додаткові інтерфейси | USB |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Количество антенн | 2 |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набор | 1 точка доступу |
| Режимы работы | Wi-Fi точка |
| Рабочая частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C ~ 50°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип антенны | вбудована |
| Тип устройства | Wi-Fi точка |
Информация для заказа
- Цена: 36 690 ₴




