Тостер Tefal TT640810 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1TT640810_EHA
2 704 ₴
2 569 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Тостер Tefal TT640810 — Официальный»
Тостер Tefal: Ваші улюблені налаштування одним дотиком
Насолоджуйтесь чудово обсмаженими тостами на будь-який смак, з тостером Tefal - сучасним, інтуїтивно зрозумілим тостером, водночас вишуканим та передбачливим. Цей глянцевий, повністю чорний тостер дозволяє вам зберегти ваші улюблені налаштування з доступом в один дотик, гарантуючи, що ваш тост завжди буде таким, як вам подобається. На продуманому мінімалістичному цифровому екрані, який показує зворотний відлік часу підсмажування, оберіть один з сьоми рівнів підсмажування - від злегка золотистого до дуже хрусткого. Ідеально підходить на будь-який смак. Крім того, тостер має спеціальні функції зупинки, розморожування і розігріву зі світловим індикатором, відділення з змінною шириною і автоматичним центруванням хліба, знімний піддон для крихт для легкого очищення і важіль високого підйому для полегшення видалення тостів. Крім того, він пропонує сучасний естетичний та інтуїтивно зрозумілий дизайн, який ідеально підходить для робочої поверхні будь-якої сучасної, вишуканої кухні.Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет корпуса | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.4 кг |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Функция подогрева | Да |
| Функция размораживания | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 19 х 16.7 х 24 см |
| Цвет | Черный |
| Количество отделений | 2 відділення для тостів |
| Кількість ступенів підсмажування | 7 |
| Мощность | 850 Вт |
| Також шукають | для бутербродів |
| Тип керування | електронне, механічне |
Информация для заказа
- Цена: 2 569 ₴













