
Посудомоечная машина Beko DIS35021 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1DIS35021_EHA
12 756 ₴
12 118 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висувний диспенсер миючого засобу
Диспенсер зі зручною кришкою
Диспенсер зі зручною кришкою
Не завдавайте шкоди пальцям, намагаючись відкрити диспенсер миючого засобу. Висувний диспенсер так легко відкривається та закривається, що залити в нього миючий засіб буде дуже просто.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | BEKO |
| Страна производитель | Турция |
| Класс энергопотребления | A++ |
| Количество температурных режимов | 5 |
| Уровень шума | 50 дБ |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 81.8 см мм |
| Глубина | 55 см мм |
| Завантаження | 10 комплектів посуду |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 5 |
| Особенности | 2 полички для чашок, Extra сушка, відкладений старт, лоток для столових приладів, функція "Половинне завантаження" |
| Программы | clean&shine, quick&shine, інтенсивна, економічна, експрес-програма |
| Також шукають | вузькі, з шириною 45 см |
| Тип | Встраиваемая |
| Ширина | 44.8 см |
Информация для заказа
- Цена: 12 118 ₴



