Комод-пеленатор Angelo Glori с органайзером (ручки белые) 90х51х90 (30003) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN130003_EHA
7 971 ₴
7 572 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Комод-пеленатор Angelo Glori с органайзером (ручки белые) 90х51х90 (30003) — Официальный»
Комод пеленатор з органайзером Angelo Glory – для новонароджених дітей такий виріб є максимально безпечним, починаючи від екологічно чистого матеріалу, лакофарбового покриття виробництва Німеччина, закінчуючи закругленими елементами обмежувачів.
Завдяки функції знімного пеленатора комод можна використовувати протягом багатьох років. Він чудово підійде для дитячої кімнати, дорослої спальні та вітальні.
Органайзер стане помічником молодим батькам, адже в ньому можна розмістити речі першої необхідності догляду за малюком.
Особливості комоду пеленатора Angelo Glory:
- Модель виготовлена з високоякісного ДСП, ніжки – дерево бук.
- Високий рівень безпеки завдяки закругленим кутам.
- Лаконічні ручки виготовлені з натуральної шкіри.
- 4 великі ящики на телескопічних напрямних фірми Hafele.
- Існує система кріплення до стіни.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hafele |
| Страна производитель | Украина |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 60 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 90 см мм |
| Висувні ящики | 4 |
| Глубина | 51 см мм |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Набор |
| Кількість ліз в наборі | 3 |
| Материал изготовления каркаса | ДСП |
| Материал изготовления фасада | ДСП |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Особенности | постачається в розібраному вигляді |
| Назначение | Универсальный |
| Тип лезвия | сегментоване |
| Фиксация | висувне |
| Ширина | 90 см |
| Ширина леза, мм | 18 |
Информация для заказа
- Цена: 7 572 ₴




