



Накопитель SSD 2.5" 512GB ADATA (ASU650SS-512GT-R) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1ASU650SS-512GT-R_EHA
4 171 ₴
3 962 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Накопитель SSD 2.5" 512GB ADATA (ASU650SS-512GT-R) — Официальный»
Накопичувач SSD 2.5" 512GB ADATA (ASU650SS-512GT-R) — це високоякісний внутрішній твердотільний пристрій, розроблений для забезпечення надійності та швидкості. Завдяки використанню флеш-пам'яті 3D NAND, цей SSD має покращену міцність і продуктивність, збільшуючи об’єм пам'яті до 512 GB. Така новітня технологія гарантує вищу ефективність та надійність у порівнянні зі звичайними 2D NAND рішеннями, що робить SU650 відмінним вибором для модернізації як ноутбуків, так і настільних ПК.
Підвищена продуктивність SU650 досягається завдяки інтеграції SLC-кешування, що дозволяє працювати з піковими швидкостями читання до 520 Mb/s та запису до 450 Mb/s. Швидке завантаження файлів і миттєве реагування системи стає реальністю з цим SSD. Унікальність цього накопичувача також полягає в ECC (код виправлення помилок), який автоматично виявляє та виправляє похибки, забезпечуючи цілісність усіх ваших даних та підвищуючи їхню безпеку.
Форм-фактор 2.5 дюйми та товщина лише 7 мм забезпечують ідеальну сумісність з ультратонкими ноутбуками та звичайними настільними комп'ютерами. До того ж, вага всього 48 г робить SSD легким і зручним у використанні. Завдяки відсутності рухомих частин, SU650 працює абсолютно безшумно та стійкий до ударів і вібрацій, що значно підвищує його надійність і довговічність.
SU650 поставляється з програмним забезпеченням SSD Toolbox і Migration Utility, яке розроблене для зручного контролю та управління накопичувачем. SSD Toolbox надає можливість стежити за станом SSD, рівнем зносу та тривалістю його служби, тоді як Migration Utility полегшує перенесення даних з жорсткого диска HDD на SSD, включно з операційною системою та всіма важливими файлами.
Обираючи ADATA SU650, ви отримуєте чудове співвідношення ціни та якості, а також можливість безпечно зберігати ваші дані з мінімальними витратами енергії. Цей накопичувач забезпечить гладкий і швидкий перехід на новий рівень продуктивності без жодних компромісів.
Підвищена продуктивність SU650 досягається завдяки інтеграції SLC-кешування, що дозволяє працювати з піковими швидкостями читання до 520 Mb/s та запису до 450 Mb/s. Швидке завантаження файлів і миттєве реагування системи стає реальністю з цим SSD. Унікальність цього накопичувача також полягає в ECC (код виправлення помилок), який автоматично виявляє та виправляє похибки, забезпечуючи цілісність усіх ваших даних та підвищуючи їхню безпеку.
Форм-фактор 2.5 дюйми та товщина лише 7 мм забезпечують ідеальну сумісність з ультратонкими ноутбуками та звичайними настільними комп'ютерами. До того ж, вага всього 48 г робить SSD легким і зручним у використанні. Завдяки відсутності рухомих частин, SU650 працює абсолютно безшумно та стійкий до ударів і вібрацій, що значно підвищує його надійність і довговічність.
SU650 поставляється з програмним забезпеченням SSD Toolbox і Migration Utility, яке розроблене для зручного контролю та управління накопичувачем. SSD Toolbox надає можливість стежити за станом SSD, рівнем зносу та тривалістю його служби, тоді як Migration Utility полегшує перенесення даних з жорсткого диска HDD на SSD, включно з операційною системою та всіма важливими файлами.
Обираючи ADATA SU650, ви отримуєте чудове співвідношення ціни та якості, а також можливість безпечно зберігати ваші дані з мінімальними витратами енергії. Цей накопичувач забезпечить гладкий і швидкий перехід на новий рівень продуктивності без жодних компромісів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ADATA |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 48 г |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| TBW | 280 |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 100 x 69.85 x 7 мм |
| Наработка на отказ | 2 млн.годин |
| Объем памяти | 512 GB |
| Серия | Ultimate SU650 |
| Також шукають | для комп'ютера, для ноутбука |
| Тип накопителя | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC |
| Толщина | 7 мм мм |
| Скорость записи | 450 Mb/s |
| Скорость чтения | 520 Mb/s |
Информация для заказа
- Цена: 3 962 ₴




