
Точка доступа Wi-Fi Grandstream GWN7630 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1GWN7630_EHA
5 813 ₴
5 522 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Точка доступа Wi-Fi Grandstream GWN7630 — Официальный»
GWN7630 - це високопродуктивна точка доступу Wi-Fi 802.11ac Wave-2 для малих і середніх підприємств, багатоповерхових офісів, комерційних приміщень та філій. Він пропонує дводіапазонну технологію 4 × 4: 4 MU-MIMO і складну конструкцію антени для максимальної пропускної здатності мережі і розширеного діапазону покриття Wi-Fi. Для забезпечення простий установки і управління GWN7630 використовує схему управління розподіленою мережею без контролера, в якій контролер вбудований в веб-інтерфейс користувача продукту. GWN7630 також підтримується GWN.Cloud, безкоштовної хмарної платформою управління Wi-Fi від Grandstream. Це ідеальна точка доступу Wi-Fi для розгортання голосового зв'язку по Wi-Fi, яка забезпечує безшовне з'єднання з IP-телефонами Grandstream з підтримкою Wi-Fi. З підтримкою розширеного QoS, додатків реального часу з малою затримкою, пористих мереж, переадресованих порталів
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Grandstream |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 590 г |
| Высота | 46 мм |
| Ширина | 206 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Ethernet-інтерфейси | 10/100/1000BASE-T |
| Интерфейсы | 10/100/1000BASE-T |
| Безпека інформації | WEP, WPA, WPA2, WPA2-ENT, WPA2-PSK |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11 a, IEEE 802.11 ac, IEEE 802.11 b, IEEE 802.11 g, IEEE 802.11 n, IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3x |
| Глубина | 206 мм мм |
| Дополнительные возможности | 4x4 MIMO |
| Питание | Підтримка PoE 802.3af/802.3at Максимальне енергоспоживання: 16.5 Вт |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 2 |
| Количество антенн | 4 |
| Максимальная скорость | до 1.73 Гбіт/с км/ч |
| Моніторинг та управління | Web-інтерфейс |
| Набор | 1 точка доступу |
| Режимы работы | Wi-Fi точка |
| Рабочая частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Робочий діапазон температури повітря | 0°C~40°C |
| Стандарти мереж | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип антенны | вбудована |
| Тип устройства | Wi-Fi точка |
- Цена: 5 522 ₴




