

Коммутатор сетевой Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1CRS318-16P-2S+OUT_EHA
13 143 ₴
12 486 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Коммутатор сетевой Mikrotik CRS318-16P-2S+OUT — Официальный»
Комутатор мережевий MikroTik CRS318-16P-2S+OUT – це технологічно вдосконалене рішення для стабільної і надійної роботи мережі в найскладніших умовах. Цей керований комутатор спеціально створений для зовнішнього розміщення, що робить його ідеальним вибором для підприємств, які прагнуть розгортати мережу без обмежень.
Завдяки 18 портам, включаючи 16 LAN портів 10/100/1000TX і 16 PoE+ портів, комутатор забезпечує можливість підключення широкого спектру девайсів, таких як точки доступу, камери відеоспостереження чи VoIP-телефони. Ви не тільки підключаєте, але й живите сумісне обладнання, використовуючи функцію PoE з потужністю 48 Вт, значно полегшуючи процес інсталяції.
MikroTik CRS318-16P-2S+OUT забезпечує високошвидкісне підключення завдяки двом SFP+ портам, що роблять його ідеальним для інтеграції з існуючою оптоволоконною інфраструктурою. Пропускна здатність до 36 Gbps та комутаційна здатність 72 Gbps гарантують мінімальну затримку і максимальну ефективність обробки з 53.6 Mpps, що вирішально для безперебійної передачі даних.
Цей комутатор вирізняється своїм всепогодним корпусом, який дозволяє проводити монтаж як в середині приміщень, так і на відкритих майданчиках. Володіючи високою стійкістю до зовнішніх чинників, він легко адаптується до вологих чи запилених середовищ, таких як промислові об'єкти чи ліфтові шахти.
Зауважте, що пристрій потребує зовнішнього блоку живлення, сумісного як з 24 В, так і з 48 В. Для вашої мережі MikroTik CRS318-16P-2S+OUT стає надійним і ефективним рішенням, яке забезпечує високу якість та стабільність навіть у найскладніших умовах.
Завдяки 18 портам, включаючи 16 LAN портів 10/100/1000TX і 16 PoE+ портів, комутатор забезпечує можливість підключення широкого спектру девайсів, таких як точки доступу, камери відеоспостереження чи VoIP-телефони. Ви не тільки підключаєте, але й живите сумісне обладнання, використовуючи функцію PoE з потужністю 48 Вт, значно полегшуючи процес інсталяції.
MikroTik CRS318-16P-2S+OUT забезпечує високошвидкісне підключення завдяки двом SFP+ портам, що роблять його ідеальним для інтеграції з існуючою оптоволоконною інфраструктурою. Пропускна здатність до 36 Gbps та комутаційна здатність 72 Gbps гарантують мінімальну затримку і максимальну ефективність обробки з 53.6 Mpps, що вирішально для безперебійної передачі даних.
Цей комутатор вирізняється своїм всепогодним корпусом, який дозволяє проводити монтаж як в середині приміщень, так і на відкритих майданчиках. Володіючи високою стійкістю до зовнішніх чинників, він легко адаптується до вологих чи запилених середовищ, таких як промислові об'єкти чи ліфтові шахти.
Зауважте, що пристрій потребує зовнішнього блоку живлення, сумісного як з 24 В, так і з 48 В. Для вашої мережі MikroTik CRS318-16P-2S+OUT стає надійним і ефективним рішенням, яке забезпечує високу якість та стабільність навіть у найскладніших умовах.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Mikrotik |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Блок питания | зовнішній |
| Вимоги PoE | PoE 48 Вт |
| Высота | 78 мм мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3at (PoE+) |
| Глубина | 212 мм мм |
| Комутаційна здатність | 72 Гбіт/с |
| Количество LAN портов | 16x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 16xPoE+ |
| Кількість Uplinks портів | 2 x 10GE SFP+ |
| Количество вентиляторов | без вентилятора |
| Количество портов | 18 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | 16 x 10/100/1000 Ethernet PoE+, 2 x 10G SFP+ |
| Рабочая температура | від -40˚ до 70˚ C |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | керований |
| Форм-фактор | вуличний |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 53.6 Mpps |
| Ширина | 303 мм |
Информация для заказа
- Цена: 12 486 ₴




