


Коммутатор сетевой TP-Link TL-SF1009P — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1TL-SF1009P_EHA
2 323 ₴
2 207 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Коммутатор сетевой TP-Link TL-SF1009P — Официальный»
Комутатор мережевий TP-Link TL-SF1009P – це ідеальне рішення для невеликих офісів, гуртожитків та підприємств малого бізнесу, що потребують надійного та ефективного управління мережею. Завдяки своєму металевому корпусу та можливості монтажу як на столі, так і в стійку, цей комутатор відзначається довговічністю та універсальністю у встановленні.
Загалом комутатор має 9 портів, з яких 8 є PoE+ із підтримкою стандартів 802.3af/at. Кожен PoE порт забезпечує потужність до 30 Вт, що дозволяє підключати різноманітні мережеві пристрої, зокрема IP-камери, точки доступу та IP-телефони. Доступний загальний бюджет PoE складає 65 Вт, що відкриває широкі можливості для створення сучасних мережевих інфраструктур.
Комутатор TL-SF1009P підтримує функцію автовизначення MDI/MDIX, яка дозволяє полегшити підключення та налаштування без необхідності використовувати кросовані кабелі. Особливу увагу варто звернути на розмір таблиці MAC-адрес до 2048 адрес, що гарантує ефективне управління навіть у більш завантажених мережах. В умовах підвищеної безпеки та конфіденційності даних цей комутатор забезпечує стабільність та надійність вашої мережі.
Ще однією перевагою TP-Link TL-SF1009P є його проста експлуатація. Будучи некерованим комутатором, він не потребує спеціального налаштування або віддаленого управління. Це означає, що ви зможете запустити мережу в роботу швидко та без складних маніпуляцій. Завдяки довіреній якості TP-Link, ви отримуєте не просто комутатор, а надійний фундамент для розвитку вашого бізнесу, гарантуючи безперебійну роботу мережевих компонентів.
Загалом комутатор має 9 портів, з яких 8 є PoE+ із підтримкою стандартів 802.3af/at. Кожен PoE порт забезпечує потужність до 30 Вт, що дозволяє підключати різноманітні мережеві пристрої, зокрема IP-камери, точки доступу та IP-телефони. Доступний загальний бюджет PoE складає 65 Вт, що відкриває широкі можливості для створення сучасних мережевих інфраструктур.
Комутатор TL-SF1009P підтримує функцію автовизначення MDI/MDIX, яка дозволяє полегшити підключення та налаштування без необхідності використовувати кросовані кабелі. Особливу увагу варто звернути на розмір таблиці MAC-адрес до 2048 адрес, що гарантує ефективне управління навіть у більш завантажених мережах. В умовах підвищеної безпеки та конфіденційності даних цей комутатор забезпечує стабільність та надійність вашої мережі.
Ще однією перевагою TP-Link TL-SF1009P є його проста експлуатація. Будучи некерованим комутатором, він не потребує спеціального налаштування або віддаленого управління. Це означає, що ви зможете запустити мережу в роботу швидко та без складних маніпуляцій. Завдяки довіреній якості TP-Link, ви отримуєте не просто комутатор, а надійний фундамент для розвитку вашого бізнесу, гарантуючи безперебійну роботу мережевих компонентів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Jumbo-фрейм | 2048 байт |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Высота | 98 мм мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Глубина | 27 мм мм |
| Комутаційна здатність | 1.8 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 100FX портів | 9 х 10/100 - RJ-45 |
| Кількість PoE+ портів | 8xPoE+ |
| Количество портов | 9 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Fast Ethernet |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5, 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Тип | некерований |
| Форм-фактор | настільний/в стійку |
| Ширина | 171 мм |
Информация для заказа
- Цена: 2 207 ₴




