

Коммутатор сетевой TP-Link TL-SG1005LP — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1TL-SG1005LP_EHA
1 656 ₴
1 573 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Коммутатор сетевой TP-Link TL-SG1005LP — Официальный»
Комутатор мережевий TP-Link TL-SG1005LP є ідеальним рішенням для тих, хто шукає стабільність та надійність у мережевих з'єднаннях. Цей некерований комутатор відзначається простотою використання та швидкою установкою, що робить його незамінним помічником у створенні мереж для офісів та малого бізнесу. Завдяки настільному форм-фактору та міцному металевому корпусу, пристрій відзначається довговічністю та стійкістю до зовнішніх впливів.
TL-SG1005LP обладнаний п'ятьма гігабітними портами, з яких чотири порти PoE+ підтримують живлення за допомогою стандартів PoE 802.3at та PoE 802.3af. Це дозволяє забезпечити потужність до 30 Вт на порт, що є чудовою можливістю для підключення IP-камер, точок доступу та IP-телефонів. Загальний бюджет PoE в 40 Вт розширює можливості установки різноманітних мережевих пристроїв, роблячи процес інтеграції та експлуатації ще зручнішим.
З комутатором TP-Link TL-SG1005LP ви зможете забути про складнощі налаштувань, адже завдяки функції автовизначення MDI/MDIX відпадає необхідність у використанні перехресних кабелів. Пристрій автоматично налаштується на оптимальну схему з'єднання, забезпечуючи безперебійний потік даних та високу продуктивність мережі.
Інша важлива особливість цього комутатора — це велика таблиця МАС-адрес, яка вміщує до 2048 записів. Це дозволяє легко керувати великою кількістю підключених пристроїв, підвищуючи ефективність та надійність всієї мережі.
TP-Link TL-SG1005LP — це вибір тих, хто цінує якість та функціональність, поєднані у компактному та надійному пристрої. Відкрийте для себе новий рівень мережевих можливостей разом із цим комутатором!
TL-SG1005LP обладнаний п'ятьма гігабітними портами, з яких чотири порти PoE+ підтримують живлення за допомогою стандартів PoE 802.3at та PoE 802.3af. Це дозволяє забезпечити потужність до 30 Вт на порт, що є чудовою можливістю для підключення IP-камер, точок доступу та IP-телефонів. Загальний бюджет PoE в 40 Вт розширює можливості установки різноманітних мережевих пристроїв, роблячи процес інтеграції та експлуатації ще зручнішим.
З комутатором TP-Link TL-SG1005LP ви зможете забути про складнощі налаштувань, адже завдяки функції автовизначення MDI/MDIX відпадає необхідність у використанні перехресних кабелів. Пристрій автоматично налаштується на оптимальну схему з'єднання, забезпечуючи безперебійний потік даних та високу продуктивність мережі.
Інша важлива особливість цього комутатора — це велика таблиця МАС-адрес, яка вміщує до 2048 записів. Це дозволяє легко керувати великою кількістю підключених пристроїв, підвищуючи ефективність та надійність всієї мережі.
TP-Link TL-SG1005LP — це вибір тих, хто цінує якість та функціональність, поєднані у компактному та надійному пристрої. Відкрийте для себе новий рівень мережевих можливостей разом із цим комутатором!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | Настольный |
| Пользовательские характеристики | |
| Cертифікація | CE, FCC, RoHS |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вимоги PoE | PoE 802.3af (PSE) до 15.4 Вт на порт, PoE 802.3at (PSE) до 30 Вт на порт |
| Высота | 98 мм мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3af PoE (Power over Ethernet), IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глубина | 25 мм мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 10 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000TX портів | 5x10/100/1000TX |
| Кількість PoE+ портів | 4xPoE |
| Количество портов | 5 |
| Метод передачі | Store-and-Forward (зберігання і передача) |
| Можливість віддаленого управління | некерований |
| Порти | Gigabit Ethernet |
| Рабочая температура | від 0˚ до 40˚ C |
| Розмір таблиці МАС-адрес | 2048 адрес |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5, 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Також шукають | з підтримкою PoE |
| Температура зберігання | від -40˚ до 70˚ C |
| Тип | некерований |
| Ширина | 99.8 мм |
Информация для заказа
- Цена: 1 573 ₴




