


Накопитель SSD 2.5" 128GB AS350X Apacer (AP128GAS350XR-1) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1AP128GAS350XR-1_EHA
1 795 ₴
1 705 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Накопитель SSD 2.5" 128GB AS350X Apacer (AP128GAS350XR-1) — Официальный»
Відчуйте новий рівень швидкості з AS350X Apacer
Чи бажаєте ви підвищити продуктивність вашого комп'ютера чи ноутбука? Внутрішній накопичувач SSD 2.5" 128GB AS350X Apacer (AP128GAS350XR-1) є ідеальним вибором для тих, хто цінує швидкість та надійність. Форм-фактор 2.5" і інтерфейс підключення SATA III нового покоління забезпечують максимальну швидкість читання до 560 МБ/с і запису до 540 МБ/с. Завдяки таким характеристикам ви зможете забути про довге завантаження програм, відео або ігор.
Тип флеш-пам'яті — 3D NAND, що підвищує надійність і довговічність накопичувача, забезпечуючи збільшений термін служби. Удосконалена архітектура флеш-пам'яті дозволяє економити енергоспоживання, яке під час роботи становить лише 5.0 Вт. Це важливо для ноутбуків, оскільки економія батареї є важливим аспектом при довгострокових завданнях.
Оптимальна товщина в 7 мм робить AS350X відмінним рішенням для встановлення не лише у стандартних комп'ютерних корпусах, але й у будь-які моделі ноутбуків, забезпечуючи сумісність і зручність. Це дає змогу швидко й ефективно провести апгрейд вашого пристрою без зайвих зусиль.
AS350X пропонує не тільки вражаючі показники швидкості, але й унікальні можливості, такі як програмне забезпечення SSD Utility від Apacer. Воно дозволяє користувачам в режимі реального часу моніторити стан свого диска, що допоможе запобігти несподіваним проблемам та продовжити термін експлуатації пристрою.
Висока продуктивність та надійність є ключовими характеристиками цього накопичувача. Завдяки оптимізації системи, ви зможете зберігати стабільність роботи навіть після багатьох років інтенсивного використання. AS350X Apacer — це ваш шлях до більш стабільної та швидкої роботи пристрою. Обирайте якість, яка виправдовує ваші очікування!
Чи бажаєте ви підвищити продуктивність вашого комп'ютера чи ноутбука? Внутрішній накопичувач SSD 2.5" 128GB AS350X Apacer (AP128GAS350XR-1) є ідеальним вибором для тих, хто цінує швидкість та надійність. Форм-фактор 2.5" і інтерфейс підключення SATA III нового покоління забезпечують максимальну швидкість читання до 560 МБ/с і запису до 540 МБ/с. Завдяки таким характеристикам ви зможете забути про довге завантаження програм, відео або ігор.
Тип флеш-пам'яті — 3D NAND, що підвищує надійність і довговічність накопичувача, забезпечуючи збільшений термін служби. Удосконалена архітектура флеш-пам'яті дозволяє економити енергоспоживання, яке під час роботи становить лише 5.0 Вт. Це важливо для ноутбуків, оскільки економія батареї є важливим аспектом при довгострокових завданнях.
Оптимальна товщина в 7 мм робить AS350X відмінним рішенням для встановлення не лише у стандартних комп'ютерних корпусах, але й у будь-які моделі ноутбуків, забезпечуючи сумісність і зручність. Це дає змогу швидко й ефективно провести апгрейд вашого пристрою без зайвих зусиль.
AS350X пропонує не тільки вражаючі показники швидкості, але й унікальні можливості, такі як програмне забезпечення SSD Utility від Apacer. Воно дозволяє користувачам в режимі реального часу моніторити стан свого диска, що допоможе запобігти несподіваним проблемам та продовжити термін експлуатації пристрою.
Висока продуктивність та надійність є ключовими характеристиками цього накопичувача. Завдяки оптимізації системи, ви зможете зберігати стабільність роботи навіть після багатьох років інтенсивного використання. AS350X Apacer — це ваш шлях до більш стабільної та швидкої роботи пристрою. Обирайте якість, яка виправдовує ваші очікування!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Apacer |
| Страна производитель | Тайвань |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Тип диска | SSD |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 100 х 69.85 х 6.90 мм |
| Энергопотребление | робоче: 5.0 Вт |
| Наработка на отказ | 1.5 млн. годин |
| Объем памяти | 128 GB |
| Серия | AS350X |
| Також шукають | для комп'ютера, для ноутбука |
| Тип накопителя | внутрішній |
| Тип флеш-пам'яті | 3D NAND |
| Толщина | 7 мм мм |
| Скорость записи | 540 Mb/s |
| Скорость чтения | 560 Mb/s |
Информация для заказа
- Цена: 1 705 ₴




