Акция «Товары в подарок»Вы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Коммутатор сетевой Ubiquiti USW-24 — Официальный»
Мережевий комутатор Ubiquiti USW-24 - це інноваційне рішення для тих, хто шукає надійність та функціональність в одному пристрої. Цей керований комутатор 2-го рівня ідеально підходить для установки у стійку, що робить його оптимальним вибором для професійного використання в бізнес-інфраструктурі.
Завдяки 26 портам, ви зможете підключити значну кількість пристроїв, забезпечуючи стабільну та швидку передачу даних. Можливість віддаленого управління дозволяє контролювати роботу мережі з будь-якої точки світу, що значно спрощує обслуговування та моніторинг. Усі порти підтримують автовизначення MDI/MDIX, що виключає потребу в кросованих кабелях, спрощуючи процес розгортання мережі.
Корпус комутатора виконаний з металу, що гарантує високу міцність та довговічність, навіть в умовах інтенсивної експлуатації. Це надійне обладнання також відзначається енергоефективністю, що допоможе знизити витрати на електроенергію.
З комутатором Ubiquiti USW-24 ви отримуєте не просто техніку, а надійного партнера для вашої мережі, здатного забезпечити безперервність та бездоганну якість комунікацій. Вибираючи цей комутатор, ви інвестуєте в ефективність та стабільність вашої IT-інфраструктури.
Завдяки 26 портам, ви зможете підключити значну кількість пристроїв, забезпечуючи стабільну та швидку передачу даних. Можливість віддаленого управління дозволяє контролювати роботу мережі з будь-якої точки світу, що значно спрощує обслуговування та моніторинг. Усі порти підтримують автовизначення MDI/MDIX, що виключає потребу в кросованих кабелях, спрощуючи процес розгортання мережі.
Корпус комутатора виконаний з металу, що гарантує високу міцність та довговічність, навіть в умовах інтенсивної експлуатації. Це надійне обладнання також відзначається енергоефективністю, що допоможе знизити витрати на електроенергію.
З комутатором Ubiquiti USW-24 ви отримуєте не просто техніку, а надійного партнера для вашої мережі, здатного забезпечити безперервність та бездоганну якість комунікацій. Вибираючи цей комутатор, ви інвестуєте в ефективність та стабільність вашої IT-інфраструктури.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Ubiquiti |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | В стойку |
| Пользовательские характеристики | |
| Автовизначення MDI/MDIX | Да |
| Вес | 4.3 кг kg |
| Высота | 44 мм мм |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3x (повнодуплексний зв'язок), IEEE 802.3z (Оптоволоконний кабель), IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глубина | 285.4 мм мм |
| Діапазон вологості (робота) | від 10% до 90% без конденсату |
| Комутаційна здатність | 88 Гбіт/с |
| Корпус | Металевий |
| Кількість 1000FX портів | 2хSFP+ |
| Кількість 1000TX портів | 24x10/100/1000TX |
| Количество портов | 26 |
| Можливість віддаленого управління | керований |
| Порти | SFP+, Gigabit Ethernet |
| Середовище передачі даних | 100BASE-TX: неекранована вита пара категорії 5, оптичний кабель, 10BASE-T: неекранована вита пара катерогій 3, 4, 5, 100BASE-TX / 1000Base-T: неекранована вита пара категорій 5 |
| Споживана потужність (максимальна) | 50 Вт |
| Тип | керований 2-го рівня |
| Швидкість перенаправлення 64-байтних пакетів | 65.5 Mpps |
| Ширина | 442 мм |
Информация для заказа
- Цена: 13 035 ₴










