Цепная пила Зеніт ЦПЛ-355/1300 (850511) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1850511_EHA
2 030 ₴
1 928 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Цепная пила Зеніт ЦПЛ-355/1300 (850511) — Официальный»
Пила ланцюгова електрична ЗЕНИТ ЦПЛ-355/1300 належить до класу ручних механізованих інструментів. Модель призначена для побутового використання: пиляння деревини, обрізки гілок, заготовки дров та інших видів робіт.
Виріб має сучасний ергономічний дизайн, що забезпечує легке утримання моделі в руках та надійне управління нею. Також завдяки продуманій конструкції ЦПЛ-355/1300 в процесі її роботи здійснюється безперервне автоматичне змащення ланцюга.
Для захисту користувача від контакту під час роботи виріб оснащений переднім захисним пристроєм. Задля підвищення безпеки моделі після вимкнення живлення здійснюється практично миттєве самогальмування системи.
Основні технічні параметри:
Пила ланцюгова електрична ЦПЛ-355/1300 обладнана однофазним колекторним електродвигуном потужністю 1300 Вт з подвійною ізоляцією та пиляльною гарнітурою консольного типу, ланцюг якої складається з 52 ланок.
Двигун моделі приводиться в дію від мережі змінного струму напругою 220 В та частотою 50 Гц. Максимальна швидкість протягування ланцюга становить 15,0 м/с.
Ключові переваги модели ЦПЛ-355/1300:
- Поперечне розташування двигуна
- Автоматичне змащення ланцюга
- Масляний бак з прозорим віконцем для зручності контролю рівня масла
- Безключовий натягувач ланцюга
- Пила ланцюгова електрична ЦПЛ-355/1300
- Направляюча шина пиляльної гарнітури
- Захисний кожух пиляльної гарнітури
- Ланцюг пиляльний
- Ключ універсальний (варіантна комплектація)
- Інструкція з експлуатації (Технічний паспорт)
- Гарантійний талон
- Додаток №1 (Перелік сервісних центрів)
- Пакувальна коробка
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Зенит |
| Страна производитель | Китай |
| Вес | 3.6 кг |
| Скорость вращения цепи | 15 м/сек |
| Пользовательские характеристики | |
| Вид | класична |
| Довжина пильної шини | 355 мм |
| Шаг цепи | 3/8 дюйма |
| Количество звеньев | 52 шт |
| Максимальна потужність двигуна | 1300 Вт |
| Объем масляного бака | 0.15 л мл |
| Назначение | побутовий |
| Расположение двигателя | бокове |
| Уровень звукового давления | 110 дБ |
| Тип | електропила |
| Функции | індикатор рівня мастила, автоматичне змащення ланцюга, безключова натяжка ланцюга, масло покажчик, металевий зубчастий упор |
- Цена: 1 928 ₴









