Акция «Товары в подарок»Вы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мультиварка Tefal RK321A34 — Официальный»
Багатофункціональна
15 автоматичних програм приготування: запікання, суп, пар, рис, йогурт, випічка, розігрів, плов / різотто, каша, жарка, паста, варення, ручний режим, підігрів. Включає 37 режимів приготування для більшої гнучкості.
15 автоматичних програм приготування: запікання, суп, пар, рис, йогурт, випічка, розігрів, плов / різотто, каша, жарка, паста, варення, ручний режим, підігрів. Включає 37 режимів приготування для більшої гнучкості.
Зручно
Включає в себе функцію відкладеного запуску для попереднього налаштування приготування до 24 годин.
Велика ємність
5 л (10 чашок), ідеально підходить для сім'ї.
Легко використовувати
Електронна LED-панель управління. Готує без нагляду і автоматично зберігає тепло в кінці процесу приготування (до 12 годин).
Легко чистити
Знімна чаша з антипригарним покриттям. Аксесуари та знімний паровий клапан безпечно мити в посудомийній машині.
Аксесуари в комплекті
Кошик для приготування на пару, мірний стакан, ложка для рису. Книга рецептів з 50 рецептами (мови: російська / українська).
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Объем чаши | 5 л |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 3.61 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 296 х 354 х 466 мм |
| Керування | електронне |
| Цвет | Серебристый |
| Количество программ | 37 |
| Материал корпуса | метал, пластик |
| Язык меню | українська |
| Особенности | знімний паровий клапан, попереднє відключення функції автоподогрева, регулювання часу приготування, технологія Fuzzy Logic |
| Мощность | 750 Вт |
| Тип | мультиварка |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Тип нагрева | ТЕН-нагрів |
| Типи програм | варення, йогурт, паста, рис, варіння на пару, випічка, жарка, каша, розігрів, суп |
| Функции | відстрочка старту (таймер), мультикухар, пароварка, знімна внутрішня кришка |
Информация для заказа
- Цена: 3 744 ₴







