



Мультиварка Tefal RK745134 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1RK745134_EHA
4 661 ₴
4 428 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мультиварка Tefal RK745134 — Официальный»
Tefal RK745134 швидко приготує навіть складне блюдо, яке вийде неймовірно смачним і ніжним, збереже більшість вітамінів і мікроелементів. Технологія Fuzzy Logic і унікальна сферична форма чаші забезпечують прискорене і рівномірне нагрівання продуктів до потрібної температури, інгредієнти в чаші швидше досягають готовності, розкриваються їх багатий смак і насичений аромат.
Функція Fuzzy LogicДля отримання ситного плову, розсипчастого рису або каші мультиварка Tefal RK745134 використовує інтелектуальну функцію Fuzzy Logic, яка автоматично визначає оптимальну температуру і час приготування в залежності від обраної вами страви.
37 попередньо встановлених програмКористуйтеся практично необмеженими можливостями Tefal RK802B32, щоб балувати сім'ю і друзів дивовижними рецептами. В мультиварці встановлено 37 автоматичних програм, які допоможуть розкрити ваші кулінарні таланти. Мультиварка обсмажує, тушкує, готує випічку, йогурти, супи і варення, вона готує дієтичні страви на пару. Ручний режим дає можливість встановити індивідуальні параметри роботи, щоб ви могли приготувати страву за сімейним рецептом.
Чаша мультиваркиСферична чаша мультиварки об'ємом 5 літрів має 6-шарове антипригарне покриття. Товщина стінок чаші дорівнює 2 мм, вона чудово підходить для різних режимів: варіння, смаження, тушкування та випікання. Завдяки відмінним антипригарним властивостям інгредієнти під час приготування не пристають до стінок і не пригоряють, тому ви зможете використовувати зовсім трохи масла або готувати дієтичні страви зовсім без жиру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Материал корпуса | Пластик |
| Объем чаши | 5 л |
| Тип прибора | Мультиварка |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4 кг |
| Программы приготовления и функции | |
| Дисплей | Да |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 289 х 339 х 289 мм |
| Дополнительные возможности | внутрішня кришка |
| Керування | електронне |
| Цвет | Белый |
| Количество программ | 37 |
| Язык меню | українська |
| Особенности | багатошарова чаша (6 шарів, 2 мм товщина), регулювання часу приготування, технологія Fuzzy Logic |
| Мощность | 820 Вт |
| Регулювання температури приготування (Мультикухар) | 40-160 °С |
| Ручні налаштування | температура, час |
| Тип | мультиварка - повільноварка |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне |
| Тип нагрева | ТЕН-нагрів |
| Типи програм | варення, десерт, йогурт, макарони, плов, повільноварка, різотто, рис, випічка, жарка, каша, розігрів, суп, тушкування |
| Функции | інтелектуальне меню, відстрочка старту (таймер), мультикухар, підтримання температури, пароварка, знімна внутрішня кришка |
- Цена: 4 428 ₴




