Отпариватель для одежды Philips GC810/20 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1GC810/20_EHA
4 890 ₴
4 646 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Отпариватель для одежды Philips GC810/20 — Официальный»
Обробляйте парою свій одяг лише за 3 хвилини. Гаряча пластина запобігає появі конденсату на одязі й забезпечує швидкі результати.
Обробляйте парою одяг у підвішеному чи лежачому положенніОбробляйте парою одяг у підвішеному чи лежачому положенні за допомогою нашої гарячої пластини. Дошка для прасування не потрібна!
Унікальна технологія видалення накипуЗавдяки запатентованій та унікальній технології видалення накипу пристрій може служити довше, забезпечуючи те саме відпарювання.
У комплекті StyleMatStyleMat забезпечує підтримку для ідеального освіження одягу парою у підвішеному та лежачому положенні
Резервуар для води ємністю 230 мл12 хвилин безперервного відпарювання! Резервуар для води ємністю 230 мл дає змогу відпарювати до 5 речей або два предмети одягу без повторного наповнення. Більш ніж достатньо для того, щоб привести до ладу одяг, перш ніж вийти з дому.
Пара знищує до 99,9% бактерійКілька останніх місяців змусили нас наполегливіше шукати здорові та гігієнічні рішення. Наш ручний відпарювач знищує до 99,9% бактерій*. Ви можете навіть обробляти парою штори та простирадла.
Не пропалить ваші речі завдяки технології OptimalTempНе пропалить ваші речі завдяки технології OptimalTemp. Відпарювач можна використовувати для будь-яких тканин. Це ідеальне рішення для делікатних тканин, зокрема шовку та кашеміру.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Philips |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.46 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпека й захист | протикрапельна система |
| Цвет | Черный |
| Об'єм резервуару для води | 230 мл |
| Особенности | optimaltemp, готовність до роботи 1 хв., можливість доливання води в будь-який момент, система "крапля-стоп" |
| Подача пари | 32 г/хв |
| Мощность | 1600 Вт |
| Режими | вертикальне відпарювання |
| Розміри | 35.6 х 20.4 х 15.6 см |
| Функции | безпечний для всіх типів тканин |
- Цена: 4 646 ₴













