Паровая станция Tefal SV6131E0 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1SV6131E0_EHA
5 331 ₴
5 064 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Паровая станция Tefal SV6131E0 — Официальный»
Надпотужний і компактний парогенератор.
Оновіть свої сеанси відпарювання з безкомпромісною продуктивністю пари. Express Easy Steam Generator забезпечує потужне відпарювання для швидких результатів за допомогою простого прямого процесу, який позбавляє клопоту від догляду за одягом. Тиск в 5,8 бар згладжує складки в найкоротші терміни, завдяки надзвичайно потужному паровому удару на 350 г / хвилину, який дозволяє впоратися навіть з найскладнішими складками, а також до 120 г / хв безперервної подачі пари. Цей високоефективний парогенератор оснащений низкою вдосконалених функцій для поліпшення роботи пари, починаючи від простої системи блокування для перенесення та зберігання в повній безпеці, до підошви Xpress Glide для плавного ковзання по будь-якій тканині. Він також постачається зі знімним резервуаром для води об'ємом 1,7 л, який ви можете поповнити у будь-який момент. Парогенератор Express Easy Steam: отримайте чудові результати відпарювання з повною свободою та зручністю.* у порівнянні з традиційною паровою праскою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Паровой удар | 350 г/мин |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.04 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Безпека й захист | автоматичне відключення, протикрапельна система, система захисту від накипу, система самоочищення |
| Максимальний тиск пару | 5.8 бар |
| Материал подошвы | Xpress Glide, кераміка |
| Объем резервуара | 1 л |
| Особенности | подача пари з носика |
| Подача пари | 120 г/хв |
| Мощность | 2600 Вт |
| Підключення | провідне |
| Режими | вертикальне відпарювання, постійний пар |
| Розміри | 21.7 х 34.2 х 18.4 см |
| Також шукають | недорогі, потужні |
Информация для заказа
- Цена: 5 064 ₴











