Накопитель SSD mSATA 256GB Kingston (SKC600MS/256G) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1SKC600MS/256G_EHA
3 951 ₴
3 753 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Накопитель SSD mSATA 256GB Kingston (SKC600MS/256G) — Официальный»
Твердотільний накопичувач SSD mSATA 256GB Kingston (SKC600MS/256G) є оптимальним вибором для тих, хто цінує швидкість, безпеку та надійність у зберіганні даних. Завдяки використанню 3D TLC NAND флеш-пам'яті, цей накопичувач забезпечує вражаючу продуктивність з читанням до 550 МБ/с та записом до 500 МБ/с, що робить його ідеальним рішенням для модернізації вашого ноутбука або ПК.
Контролер SMI 2259, що використовується в SKC600MS, гарантує швидку реакцію системи та підвищену надійність операцій. Завдяки SATA III інтерфейсу із швидкістю передачі даних до 6 Гб/с, ви відчуєте значне прискорення в роботі з файлами та додатками. Вага всього в 7 г сприяє легкому встановленню в будь-які компактні пристрої.
Особливістю цього накопичувача є інтегроване 256-бітове апаратне шифрування AES, що забезпечує високий рівень безпеки для ваших даних. Крім того, він підтримує специфікації TCG Opal 2.0 і Microsoft eDrive, дозволяючи створити захищене середовище у вашій системі.
Компактний форм-фактор mSATA робить встановлення в пристрої з обмеженим простором простим і зручним. Це надає перевагу мобільним системам, де мінімізація розміру не повинна заважати продуктивності.
Kingston завжди ставить високу якість та надійність на перше місце. Яскравим прикладом цього є п’ятирічна обмежена гарантія на SKC600MS та легендарна технічна підтримка, готова допомогти вам у разі потреби. Вибираючи Kingston, ви обираєте довіру та інновації, що втілені у кожному продукті компанії.
Контролер SMI 2259, що використовується в SKC600MS, гарантує швидку реакцію системи та підвищену надійність операцій. Завдяки SATA III інтерфейсу із швидкістю передачі даних до 6 Гб/с, ви відчуєте значне прискорення в роботі з файлами та додатками. Вага всього в 7 г сприяє легкому встановленню в будь-які компактні пристрої.
Особливістю цього накопичувача є інтегроване 256-бітове апаратне шифрування AES, що забезпечує високий рівень безпеки для ваших даних. Крім того, він підтримує специфікації TCG Opal 2.0 і Microsoft eDrive, дозволяючи створити захищене середовище у вашій системі.
Компактний форм-фактор mSATA робить встановлення в пристрої з обмеженим простором простим і зручним. Це надає перевагу мобільним системам, де мінімізація розміру не повинна заважати продуктивності.
Kingston завжди ставить високу якість та надійність на перше місце. Яскравим прикладом цього є п’ятирічна обмежена гарантія на SKC600MS та легендарна технічна підтримка, готова допомогти вам у разі потреби. Вибираючи Kingston, ви обираєте довіру та інновації, що втілені у кожному продукті компанії.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kingston |
| Страна производитель | США |
| Форм-фактор | mSATA |
| Тип диска | SSD |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 7 г |
| Пользовательские характеристики | |
| (Збірка) Споживча потужність | 6 Вт |
| Интерфейс подключения | SATA III (6Gb/s) |
| Габарити | 50.8 х 29.85 х 4.85 мм |
| Цвет | Черный |
| Наработка на отказ | 1.0 млн. годин |
| Объем памяти | 256 GB |
| Серия | KC600 |
| Також шукають | для комп'ютера, для ноутбука |
| Тип накопителя | внутрішній |
| Тип поставки | BOX |
| Тип флеш-пам'яті | 3D TLC NAND |
| Скорость записи | 500 Mb/s |
| Скорость чтения | 550 Mb/s |
Информация для заказа
- Цена: 3 753 ₴




