Триммер садовый Gartner BCG-2812 (844541) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1844541_EHA
3 725 ₴
3 539 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Триммер садовый Gartner BCG-2812 (844541) — Официальный»
Тример бензиновий BCG-2812 розроблений для використання на присадибних ділянках, в садах і парках, для підстригання країв газонів і скошування трави у важкодоступних місцях, для скошування бур'яну і дрібного чагарнику товщиною до 1.0-1.3 см.
Пристрій оснащений двотактним двигуном внутрішнього згоряння. За допомогою встановлених на робочу головку ріжучої котушки або ріжучого ножа здійснюється скошування трави.
Наявність захисного кожуха захищає оператора та навколишнє середовище від розльоту скошеної трави, каміння і твердих предметів. Оснащення виробу наплічним або ранцевим ременем дозволяє звільнити руки оператора в процесі роботи.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Gartner |
| Страна производитель | Китай |
| Тип штанги | Прямая |
| Режущий элемент | Нож |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Характеристики двигателя внутреннего сгорания | |
| Объем топливного бака | 1.2 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Комплектация | двигун, штанга, рукоятка, котушка з волосінню, трилопатевий ніж, захисний кожух, ремінь через плече, ємність для паливної суміші, набір кріплень, інструкція, гарантійний талон |
| Конструкційні особливості | захисний кожух, плечовий ремінь |
| Мощность двигателя | 3.8 к.с, 2800 Вт л. с. |
| Рабочий объем цилиндра | 52 см³ |
| Робочий цикл двигуна | 2-тактний |
| Расположение двигателя | верхнє |
| Ріжуча система | волосінь, ніж |
| Тип двигателя | двигун внутрішнього згоряння |
| Тип питания | бензин |
| Швидкість обертання ріжучої насадки | 9500 об/хв |
| Ширина покосу | 255 мм, 420 мм |
- Цена: 3 539 ₴









