Акция «Товары в подарок»Вы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Лазерный принтер HP LaserJet M211dw WiFi (9YF83A) — Официальный»
Підвищуйте продуктивність за допомогою цього компактного лазерного принтера, який оснащений дводіапазонним адаптером Wi-Fi і відрізняється найшвидшою двостороннім друком серед пристроїв HP даного класу.
Економте час - сканувати в високій якості, друкуйте, використовуючи зручні ярлики в додатку HP Smart.
Успішно справляйтеся з будь-якими проектами завдяки простий налаштуванні і зручності управління процесом друку за допомогою інтуїтивно зрозумілих інтелектуальних кнопок і підсвічування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Тайвань |
| Интерфейсы | USB |
| Уровень шума | 54 дБ |
| Тип устройства | Принтер |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 5.6 кг |
| Высота | 205 мм |
| Глубина | 280 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Цвет | Белый |
| Кількість лотків для подачі | 1 |
| Максимальна роздільна здатність, dpi | 600 x 600 |
| Максимальний формат друку | A4 |
| Модуль автоматичного двостороннього друку | Да |
| Місткість вихідного лотка | 100 аркушів |
| Місткість лотків для подачі | 150 аркушів |
| Місячний обсяг друку | 20000 стор |
| Оперативная память | 64 МБ |
| Підтримувані ОС | Mac OS, Windows |
| Підтримувані розміри паперу (основний лоток) | A4, A5, A6, B5 |
| Середня споживана потужність в режимі очікування | 0.5 Вт |
| Середня споживана потужність при друку | 420 Вт |
| Сумісний оригінальний картридж | W1360A, W1360X |
| Технологія друку | лазерна |
| Тип друку | монохромний |
| Час виходу першої сторінки | 7 сек |
| Частота процессора | 500 МГц |
| Швидкість монохромного друку | 29 стор/хв |
| Плотность бумаги | 60 - 163 г/м² |
Информация для заказа
- Цена: 9 351 ₴







