Мобильный телефон Motorola Edge 60 12/256GB Gibraltar Sea (PB7H0031RS) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1PB7H0031RS_EHA
15 639 ₴
14 857 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мобильный телефон Motorola Edge 60 12/256GB Gibraltar Sea (PB7H0031RS) — Официальный»
Штучний інтелект усуває шум
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — Moto AI зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Усе, що тобі потрібно для професійних знімків
Закарбовуй кожну мить у приголомшливих деталях завдяки 50-мегапіксельній основній камері з технологією Ultra Pixel, оснащеній датчиком Sony LYTIA 700C із системою OIS, а також трьом додатковим камерам для максимальної гнучкості.
Відтворюй справжні кольори світу
Сертифікація Pantone Validated гарантує, що камера відтворюватиме реалістичні відтінки, а Pantone SkinTone Validated забезпечує правильне й точне відображення будь-яких відтінків шкіри.
Розроблений для надійної та тривалої роботи
Смартфон Motorola edge 60 не тільки має витончений дизайн, а й відповідає військовим стандартам міцності й оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує вдвічі кращу стійкість до падінь і подряпин. Модель витримує екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP69.
Неповторна чіткість і яскравість
Переглядай улюблений вміст на 6.67-дюймовому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p), що забезпечує відтворення чіткішого й деталізованішого зображення й приголомшливих кольорів. Завдяки технології HDR10+ яскравість зображення збільшено у 2.8 раза – до 4500 ніт.
Реалістичні кольори
Поринь у світ природних, реалістичних кольорів завдяки дисплею із сертифікацією Pantone Validated, яка гарантує, що відтінки, зокрема шкіри, відтворюватимуться саме так, як задумав автор вмісту. Pantone SkinTone Validation забезпечує точне й реалістичне відображення кожного відтінку, який ти бачиш.
Неперевершена технологія звуку
Поринь у багатовимірний звук завдяки технології Dolby Atmos і двом великим стереодинамікам, що забезпечують глибші баси, реалістичнішу мову й краще звучання музичних інструментів.
Заряджай телефон на весь день усього за 8 хвилин
Знімай фото, безперервно дивися улюблені серіали, залишайся на зв’язку завдяки потужній батареї на 5200 мА*год, якої вистачить на цілий день. Заряджайся перед важливим заходом або поїздкою на роботу – зарядний пристрій TurboPower потужністю 68 Вт дає змогу швидко повернутися до важливих справ.
Будьте в курсі важливих подій дня. Зосереджуйтеся на головному з командою «Що нового», яка показує короткий та зрозумілий огляд повідомлень та сповіщень.
Ваші спогади завжди під рукою
Більше не потрібно копатися в галереї — Moto AI зберігає знімки екрану, фото та нотатки, дозволяючи легко знаходити потрібне за допомогою команди «Запам’ятай це».
Професійні фото без зайвих зусиль
Moto ai автоматично покращує фото та відео, роблячи кольори яскравішими, деталі — чіткішими, а кадри — стабільнішими, щоб моменти вашого життя виглядали бездоганно.
Створений для комфорту
Чотири ультратонкі шари скловолокна, плавні вигини і стильні відтінки, підібрані Pantone, поєднують красу, міцність і зручність.
Усе, що тобі потрібно для професійних знімків
Закарбовуй кожну мить у приголомшливих деталях завдяки 50-мегапіксельній основній камері з технологією Ultra Pixel, оснащеній датчиком Sony LYTIA 700C із системою OIS, а також трьом додатковим камерам для максимальної гнучкості.
Відтворюй справжні кольори світу
Сертифікація Pantone Validated гарантує, що камера відтворюватиме реалістичні відтінки, а Pantone SkinTone Validated забезпечує правильне й точне відображення будь-яких відтінків шкіри.
Розроблений для надійної та тривалої роботи
Смартфон Motorola edge 60 не тільки має витончений дизайн, а й відповідає військовим стандартам міцності й оснащений склом Corning Gorilla Glass 7i, що забезпечує вдвічі кращу стійкість до падінь і подряпин. Модель витримує екстремальні умови, як-от температури від –20 °C до 60 °C, перебування на висоті до 4500 м, і навіть відповідає класу захисту від занурення у воду IP69.
Неповторна чіткість і яскравість
Переглядай улюблений вміст на 6.67-дюймовому pOLED-дисплеї з роздільною здатністю Super HD (1220p), що забезпечує відтворення чіткішого й деталізованішого зображення й приголомшливих кольорів. Завдяки технології HDR10+ яскравість зображення збільшено у 2.8 раза – до 4500 ніт.
Реалістичні кольори
Поринь у світ природних, реалістичних кольорів завдяки дисплею із сертифікацією Pantone Validated, яка гарантує, що відтінки, зокрема шкіри, відтворюватимуться саме так, як задумав автор вмісту. Pantone SkinTone Validation забезпечує точне й реалістичне відображення кожного відтінку, який ти бачиш.
Неперевершена технологія звуку
Поринь у багатовимірний звук завдяки технології Dolby Atmos і двом великим стереодинамікам, що забезпечують глибші баси, реалістичнішу мову й краще звучання музичних інструментів.
Заряджай телефон на весь день усього за 8 хвилин
Знімай фото, безперервно дивися улюблені серіали, залишайся на зв’язку завдяки потужній батареї на 5200 мА*год, якої вистачить на цілий день. Заряджайся перед важливим заходом або поїздкою на роботу – зарядний пристрій TurboPower потужністю 68 Вт дає змогу швидко повернутися до важливих справ.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Состояние | Новое |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 179 г |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2712x1220 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| ємність акумулятора | 5200 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Безопасность | FaceUnlock, Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G615 MP2 |
| Диагональ экрана | 6.67" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.0 + f/2.0 |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Комплект поставки | документація, кабель, Скріпка для виймання СІМ-карти, телефон |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 3 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 7i |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Метод стабілізації | оптична |
| Мультимедіа | FM-радіо, ігри, відеоплеєр, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | Galileo, GPS, A-GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, годинник, диктофон, календар, калькулятор, нотатки, світовий час, секундомір, телефонна книга |
| Оснащение | стереодинаміки, швидке заряджання |
| Основна камера | 50 + 50 + 10 Мп |
| Особенности | IP68 certified, IP69 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Розміри (мм) | 73 х 7.9 х 161 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| ТОП Популярних моделей | Motorola Edge 60 |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | P-OLED |
| Формат SIM-карти | e-sim, Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функции камеры | автофокус, спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
Информация для заказа
- Цена: 14 857 ₴













