Планшет Lenovo Tab 8/128 WiFi Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1ZAEH0195UA_EHA
10 017 ₴
9 516 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Lenovo Tab 8/128 WiFi Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA) — Официальный»
Lenovo Tab 8/128 WiFi Luna Grey + Clear Case (ZAEH0195UA) — це ваш надійний партнер у сфері розваг та продуктивності. Виконаний у стильному кольорі Luna Grey з високоякісного металу, цей планшет створений для тих, хто цінує дизайн і функціональність. Завжди бути на крок попереду вам допоможе захисний прозорий чохол Clear Case, що ефективно оберігає планшет і перетворює його на зручну підставку для перегляду контенту.
Яскравий 10.1-дюймовий Full HD дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів дозволяє вам насолоджуватися чітким та яскравим зображенням, незалежно від того, чи ви переглядаєте фільм, читаєте книгу чи працюєте з документацією. Тип матриці TFT (TN, MVA) забезпечує високу якість зображення навіть при яскравому сонячному світлі.
Потужний процесор MediaTek Helio G85 з вісьмома ядрами перетворює цей планшет на справжній центр продуктивності. Він легко справляється з багатозадачністю, надаючи можливість безперебійно перемикатися між застосунками або грати в сучасні мобільні ігри. Операційна система Android 14 дозволяє користувачам насолоджуватися найновішими функціями та регулярними оновленнями протягом чотирьох років, гарантуючи максимальну безпеку.
Обсяг 8 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують вдосталь місця для зберігання ваших застосунків, фотографій та відео. При необхідності обсяг пам’яті можна збільшити до 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Lenovo Tab надає незабутній звук завдяки двом стереодинамікам з Dolby Atmos, яке створює вражаюче просторове звучання, доповнюючи кожен ваш перегляд фільмів чи прослуховування музики.
Ви завжди зможете залишатися на зв'язку завдяки Bluetooth та Wi-Fi, які надають швидкий та стабільний доступ до мережі. А з навігаційними системами Galileo, GPS, BDS, ГЛОНАСС, Lenovo Tab стане вашим ідеальним супроводжуючим під час мандрівок, забезпечуючи точну орієнтацію в просторі.
Для проведення відеодзвінків або швидких фото планшет обладнаний камерою на 8 Мп з тильної сторони та фронтальною камерою на 5 Мп, які дозволяють з легкістю зафіксувати кожен важливий момент.
Оцініть всю міць батареї на 5100 мА*год, яка забезпечує до 9.5 годин безперервного стримінгу чи месенджингових викликів. А у разі неактивного використання, планшет може залишатися в режимі очікування до місяця, завжди готовий до використання без необхідності постійної підзарядки.
Планшет Lenovo Tab 8/128 WiFi укомплектований захисним чохлом Clear Case, що підкреслить вашу вишуканість та стиль. Незалежно від того, чи це ваша особиста продуктивність, розваги вдома чи під час мандрівок — цей планшет стане вашим надійним партнером.
Яскравий 10.1-дюймовий Full HD дисплей із роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів дозволяє вам насолоджуватися чітким та яскравим зображенням, незалежно від того, чи ви переглядаєте фільм, читаєте книгу чи працюєте з документацією. Тип матриці TFT (TN, MVA) забезпечує високу якість зображення навіть при яскравому сонячному світлі.
Потужний процесор MediaTek Helio G85 з вісьмома ядрами перетворює цей планшет на справжній центр продуктивності. Він легко справляється з багатозадачністю, надаючи можливість безперебійно перемикатися між застосунками або грати в сучасні мобільні ігри. Операційна система Android 14 дозволяє користувачам насолоджуватися найновішими функціями та регулярними оновленнями протягом чотирьох років, гарантуючи максимальну безпеку.
Обсяг 8 ГБ оперативної пам'яті і 128 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують вдосталь місця для зберігання ваших застосунків, фотографій та відео. При необхідності обсяг пам’яті можна збільшити до 1 ТБ за допомогою картки microSD.
Lenovo Tab надає незабутній звук завдяки двом стереодинамікам з Dolby Atmos, яке створює вражаюче просторове звучання, доповнюючи кожен ваш перегляд фільмів чи прослуховування музики.
Ви завжди зможете залишатися на зв'язку завдяки Bluetooth та Wi-Fi, які надають швидкий та стабільний доступ до мережі. А з навігаційними системами Galileo, GPS, BDS, ГЛОНАСС, Lenovo Tab стане вашим ідеальним супроводжуючим під час мандрівок, забезпечуючи точну орієнтацію в просторі.
Для проведення відеодзвінків або швидких фото планшет обладнаний камерою на 8 Мп з тильної сторони та фронтальною камерою на 5 Мп, які дозволяють з легкістю зафіксувати кожен важливий момент.
Оцініть всю міць батареї на 5100 мА*год, яка забезпечує до 9.5 годин безперервного стримінгу чи месенджингових викликів. А у разі неактивного використання, планшет може залишатися в режимі очікування до місяця, завжди готовий до використання без необхідності постійної підзарядки.
Планшет Lenovo Tab 8/128 WiFi укомплектований захисним чохлом Clear Case, що підкреслить вашу вишуканість та стиль. Незалежно від того, чи це ваша особиста продуктивність, розваги вдома чи під час мандрівок — цей планшет стане вашим надійним партнером.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Android |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 5100 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вага (г) | 425 |
| Встроенная память | 128Гб |
| Висота (мм) | 154.5 |
| Дополнительно | Чохол |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Навигационная система | BDS, Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Серия | Lenovo Tab M8, Lenovo Tab P11, Lenovo Tab P12 |
| Також шукають | великі, для PUBG, для роботи, для фільмів, для читання, для школи, недорогі, оптимальні, хороші, до 10000 |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матрицы | TFT (TN, MVA) |
| Толщина (мм) | 7.5 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Hz |
| Частота процессора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 235.7 |
Информация для заказа
- Цена: 9 516 ₴











