Планшет Lenovo Tab 8/128 LTE Luna Grey + Clear Case (ZAEJ0181UA) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1ZAEJ0181UA_EHA
11 073 ₴
10 519 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Lenovo Tab 8/128 LTE Luna Grey + Clear Case (ZAEJ0181UA) — Официальный»
Планшет Lenovo Tab 8/128 LTE Luna Grey + Clear Case (ZAEJ0181UA) створений, щоб відповідати твоєму активному способу життя. Чи ти дивишся улюблені серіали, чи проводиш години у вебсерфінгу — цей пристрій впорається з усім. Завдяки чіткому дисплею Full HD із сертифікованою технологією зниження випромінювання синього світла, твої очі залишатимуться у комфорті навіть під час тривалих стримів чи ігрових сесій. Просторове звучання двох динаміків із підтримкою Dolby Atmos забезпечить повне занурення у світ музики та кіно.
Розваги без перервLenovo Tab готовий до твоїх завдань у будь-який момент. Його акумулятор ємністю 5100 мА*год забезпечує до 9,5 годин у режимі стримінгу або до місяця в режимі очікування.
Грай у комфортіLenovo Tab оснащений потужним процесором MediaTek Helio G85, який забезпечує швидкі та плавні ігрові сесії. Екран із частотою оновлення 60 Гц дарує реалістичну та плавну картинку. Твоя колекція ігор та медіаконтенту завжди буде під рукою завдяки внутрішній пам’яті до 128 ГБ, яку можна розширити до 1 ТБ.
Lenovo Tab — це твій надійний партнер для роботи, навчання та розваг. Обери свою модель уже сьогодні та насолоджуйся сучасними технологіями!
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 5100 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, 4G, Bluetooth |
| Вага (г) | 425 |
| Встроенная память | 128Гб |
| Висота (мм) | 154.5 |
| Дополнительно | Чохол |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навигационная система | BDS, Galileo, ГЛОНАСС, GPS |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Операционная система | Android 14 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | MediaTek Helio G85 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Серия | Lenovo Tab M8, Lenovo Tab P11, Lenovo Tab P12 |
| Також шукають | великі, для PUBG, для роботи, для фільмів, для читання, для школи, хороші |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип матрицы | TFT (TN, MVA) |
| Толщина (мм) | 7.5 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота обновления экрана | 60 Hz |
| Частота процессора | 2 ГГц |
| Ширина (мм) | 235.7 |
- Цена: 10 519 ₴











