Мобильный телефон realme 15T 12/256GB Flowing Silver — Официальный
- Готово к отправке
14 301 ₴
13 586 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Мобильный телефон realme 15T 12/256GB Flowing Silver — Официальный»
4 заокруглені кути, комфорт з усіх боків
Завдяки чотирьом заокругленим кутам, виконаним з точністю у форматі R-радіусів, екран плавно переходить у рамку — знижуючи навантаження на очі та створюючи елегантний занурюючий ефект.
Доторкнись, відчуй, закохайся.
Текстуроване матове покриття з атласним блиском. Воно не лише привабливо виглядає — смартфон приємно тримати в руках. Тут поєднується елегантність та зручність хвату.
Єдина модель у сегменті з 50МП+50МП фронтальною та основною AI-камерами
Фіксуй найкращі моменти у кожному кадрі.
Кожен портрет — бездоганний
Розумний алгоритм б’юті забезпечує природне покращення, зберігаючи автентичну текстуру шкіри.
Скажи, відредагуй, отримай
Той самий AI Edit Genie із серії 15 Pro. Просто озвуч свої правки — і штучний інтелект втілить твої ідеї у життя.
Цілий день задоволення — і ще пів батареї в запасі.
Забудь про страх розрядки: акумулятор Titan ємністю 7000 мА*год легко витримає марафонські дні та ночі.
Швидка зарядка — без очікувань.
Потужна батарея 6500 мА*год підтримує зарядку 60 Вт: 50% за 31 хвилину — підключай і користуйся без перерв.
Швидкий старт, багатозадачність без меж
Завдяки передовому 6-нм чипу realme 15T забезпечує миттєвий запуск застосунків та плавну багатозадачність.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Realme |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серебристый |
| Оснащение | Быстрая зарядка |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 183 г |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 2372x1080 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| ємність акумулятора | 6550 mAh |
| Інтерфейси і підключення | USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Безопасность | Fingerprint |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | color spectrum, акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення |
| Відеоядро | ARM Mali-G57 MC2 |
| Диагональ экрана | 6.57" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 + f/2.4 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.4 |
| Запис відео основної камери | Full HD / 1920х1080 / стереозвук |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Комбінований слот | Да |
| Комплект поставки | документація, зарядний пристрій, кабель, Скріпка для виймання СІМ-карти, телефон, чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 2 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | скло |
| Мультимедіа | FM-радіо, ігри, відеоплеєр, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | BeiDou, Galileo, QZSS, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 12 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, годинник, диктофон, календар, калькулятор, нотатки, світовий час, секундомір, телефонна книга |
| Основна камера | 50 + 2 Mpx |
| Особенности | Fast charging 45W, IP66, IP68 certified, IP69 certified |
| Особенности корпуса | безрамковий дисплей, водонепроникні |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G, 5G |
| Процессор | MediaTek Dimensity 6400 Max |
| Розміри (мм) | 75.19 х 7.89 х 158.36 мм |
| Розширення пам`яті | microSD |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | AMOLED |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 50 Mpx |
| Функции камеры | автофокус, спалах |
| Частота процессора | 2.5 GHz |
- Цена: 13 586 ₴










