Акция «Товары в подарок»Вы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Рожковая кофеварка эспрессо DeLonghi EM 450 M — Официальный»
Італійський дизайн поєднується з винятковим еспресо ріжкової кавоварки Delonghi серії Linea Classic. Приносячи вам простоту і якість для всіх ваших улюблених кавових напоїв вдома.
- Оптимальна екстракція: Досягніть майстерно витягнутого еспресо за допомогою 15-барного італійського професійного насоса, що забезпечує ідеальний тиск для лате, капучино, заморожених карамельних макіато, еспресо-мартіні та багато чого іншого.
- Ідеальна температура: максимально швидке нагрівання для досягнення ідеальної температури води, завдяки технології Thermoblock, що забезпечує швидкий, точний і стабільний контроль температури.
- Регулювання піни: спінюйте молоко з регульованим 2-х режимним панарелло, що створить вам шовковисте молоко на пару до насиченої та оксамитової мікропіни для творінь лате-арту.
- Компактний дизайн: Компактний італійський дизайн із неіржавкої сталі вирізняється гладкими, чистими лініями, які ідеально вписуються в будь-який кухонний простір або стиль.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Страна производитель | Китай |
| Тип управления | Механическое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 4.4 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Габарити | 31 х 22.6 х 28.3 см |
| Цвет | Серебристый |
| Комплектация | кавоваркахолдер2 портафільтри: на 1 порцію і на 2 порціїмірна ложкапідставка для чашокпітчер ( в комплект не входить ), холдер |
| Країна-виробник | Китай |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Материал корпуса | Металл |
| Насадка для збивання пінки | Да |
| Особенности | манометр, подання пару, попереднє змочування кави |
| Мощность | 1350 Вт |
| Приготування капучино | ручне |
| Програмовані напої | еспресо, подвійний еспресо |
| Резервуар для води | 1.7 л |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Сфера использования | для дому (побутові) |
| Тип кави для використання | мелений |
| Давление | 15 бар |
| Функции | автовідключення, автоматичне очищення від накипу, підігрів чашок/кавника |
Информация для заказа
- Цена: 7 076 ₴













