Кофемашина DeLonghi EXAM440.55 BG — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1EXAM440.55 BG_EHA
38 217 ₴
36 306 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Кофемашина DeLonghi EXAM440.55 BG — Официальный»
Досліджуйте нескінченні сорти зерен із системою контейнерів для зерен, насолоджуйтеся кольоровоим 3,5-дюймовим сенсорним дисплеєм з насиченою анімацією та унікальною технологією запам'ятовування вашої кавової рутини.
Приготуйте молочні напої на основі кави з вершковою пінкою за допомогою технології LatteCrema Hot Technology.
- Система Bean Switch дозволяє легко перемикатися між бункерами для зерен.
- Технологія Bean Adapt легко адаптує рівень помелу, дозу кави та температуру настоювання до вибраних вами зерен.
- LatteCrema Hot автоматично забезпечує насичену гарячу молочну піну з функцією автоматичного очищення одним дотиком
- Інтуїтивно зрозумілий кольоровий дисплей 3,5"" із 16 напоями одним дотиком.
Головна фішка кавового автомата DeLonghi Rivelia EXAM 440.55.B – це присутність знімного бункера для зерен на 250 грам – системи Bean Switch. Таких герметичних ємностей у комплекті дві – одна з чорною, а інша – з білою кришкою, що дозволить легко міняти сировину для приготування. Це зручно, якщо в сім'ї є ті, хто любить гірший і кисліший смак або є фанати чорної кави та молочних напоїв.
У цій моделі використовуються звичні для бренду конічні жорна з металу з гнучким регулюванням ступеня помелу, є автоматичний капучинатор (система LatteCrema з глечиком і регулюванням щільності пінки), заварювальний блок, помпа на 19 бар і проточний 1450-ватний термо. За допомогою 3.5-дюймового сенсорного кольорового екрану і додаткових кнопок можна легко вибрати рецепт з великої кількості наявних автопрограм (16 варіантів) і гнучко налаштувати будь-який з напоїв під себе або створити нову рецептуру.
Окремо варто виділити стильний дизайн із скошеними кутами корпусу – він удостоєний нагород Red Dot та iF Design Award.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Delonghi |
| Страна производитель | Румыния |
| Тип управления | Сенсорное |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 9.7 кг |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Пластик |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність для засипання меленої кави | Да |
| Ємність для молока | Да |
| Ємність контейнера для зерен | 250 г |
| Габарити | 38.5 х 24.5 х 43 см |
| Цвет | Бежевый |
| Комплектация | контейнер для молока, мірна ложка, тест-смужка визначення жорсткості води, фільтр для води, щітка для чищення |
| Країна-виробник | Румунія |
| Кількість роздавальних груп | 2 |
| Насадка для збивання пінки | Да |
| Особенности | вбудована кавомолка, вбудований капучинатор, лічильник порцій |
| Мощность | 1450 Вт |
| Приготування еспресо | Да |
| Приготування капучино | автоматичне |
| Програмовані напої | американо, еспресо, кава, капучино, латте, латте макіато, флет уайт |
| Регулювання висоти чашки | до 140 мм |
| Резервуар для води | 1.4 л |
| Спосіб розміщення | стоять окремо |
| Сфера использования | для дому (побутові) |
| Тип кави для використання | зерновий |
| Давление | 19 бар |
| Функции | автовідключення, вибір об'єму порції, лічильник порцій, налаштування на жорсткість води, налаштування ступеню помолу, регулювання міцності кави, регулювання температури кави, таймер |
- Цена: 36 306 ₴













