

Регулятор хода (ESC) VTN VR100A 12S-AM32 (R10012) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1R10012_EHA
3 467 ₴
3 294 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Регулятор хода (ESC) VTN VR100A 12S-AM32 (R10012) — Официальный»
Високопродуктивний регулятор швидкості ESCVR100A 12S-AM32 з піковим струмом до 120A і робочою напругою до 50 В.
| Вхідна напруга живлення | 4–12S (16–50В) |
| Піковий струм до 10 секунд | 120A |
| Значення безперервного струму за 100% робочого циклу дросельної заслінки. Безперервний рейтинг визначається як максимальний тривалий струм при 100% дросельній заслінці протягом 60 секунд за швидкістю повітряного потоку 33 м/с. | 100A |
| Прошивка | AM32 |
| Протокол з гальванічною розв’язкою | PWM, DShot300/600, Bidirectional DShot300/600 |
| Телеметричний вихід | Так, KISS 24A |
| Датчик струму | Так |
| Рівень захисту | IP65 – (витримує пил та струмені води) |
| Розміри | 90мм × 41мм × 13,5мм |
| Вага | 109г |
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Украина |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 109 г kg |
| Максимальный ток | 120 А А |
| Напряжение | 4 - 12 S В |
Информация для заказа
- Цена: 3 294 ₴




