


Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1KN-3013_EHA
3 034 ₴
2 882 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013) — Официальный»
Маршрутизатор Keenetic Speedster (KN-3013) вражає своєю продуктивністю та надійністю, ставлячи нові стандарти для домашніх і офісних мереж. Завдяки оперативній пам’яті об’ємом 128 МБ і підтримці стандартів Wi-Fi 802.11ac та n, цей пристрій забезпечує надзвичайно швидке та стабільне з'єднання зі швидкістю до 1200 Мбіт/с, що робить його ідеальним вибором для стрімінгових сервісів чи онлайн-ігор.
Чотири незнімні антени, що підтримують технологію Mesh Wi-Fi, гарантують безшовний роумінг та чудове покриття навіть у великих просторах, усуваючи мертві зони та забезпечуючи надійність з’єднання. Гігабітний смарт-комутатор з 4 портами дозволяє підключити численні пристрої без втрати якості, а швидкість LAN портів до 1 Гбіт/с забезпечує надшвидку передачу даних.
З підтримкою різноманітних транспортних протоколів, таких як NAT, UDP, PPPoE та інші, Keenetic Speedster пропонує гнучкість у налаштуванні та управлінні мережею. Крім того, безпека вашої мережі на вищому рівні завдяки функціям захисту від кіберзагроз та батьківському контролю, що дозволяє контролювати доступ до інтернету для ваших дітей.
Переваги моделі включають пріоритезацію трафіку на основі додатків, що сприяє підвищенню продуктивності важливих завдань, та безпечний віддалений доступ до мережі. Завдяки режиму ретранслятора Mesh Wi-Fi, Keenetic Speedster підходить для розширення потужності існуючої мережі без додаткових зусиль. Обираючи цей маршрутизатор, ви отримуєте надійне рішення для безперебійного інтернет-з'єднання.
Чотири незнімні антени, що підтримують технологію Mesh Wi-Fi, гарантують безшовний роумінг та чудове покриття навіть у великих просторах, усуваючи мертві зони та забезпечуючи надійність з’єднання. Гігабітний смарт-комутатор з 4 портами дозволяє підключити численні пристрої без втрати якості, а швидкість LAN портів до 1 Гбіт/с забезпечує надшвидку передачу даних.
З підтримкою різноманітних транспортних протоколів, таких як NAT, UDP, PPPoE та інші, Keenetic Speedster пропонує гнучкість у налаштуванні та управлінні мережею. Крім того, безпека вашої мережі на вищому рівні завдяки функціям захисту від кіберзагроз та батьківському контролю, що дозволяє контролювати доступ до інтернету для ваших дітей.
Переваги моделі включають пріоритезацію трафіку на основі додатків, що сприяє підвищенню продуктивності важливих завдань, та безпечний віддалений доступ до мережі. Завдяки режиму ретранслятора Mesh Wi-Fi, Keenetic Speedster підходить для розширення потужності існуючої мережі без додаткових зусиль. Обираючи цей маршрутизатор, ви отримуєте надійне рішення для безперебійного інтернет-з'єднання.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Keenetic |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 264 г |
| Высота | 29 мм |
| Ширина | 159 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | KeenDNS |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глубина | 110 мм мм |
| Захист інформації | OWE, WEP, WPA2, WPA2-PSK, WPA3-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 4 |
| Количество антенн | 4 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативная память | 128 мб |
| Особенности | FTP-сервер, Samba-сервер, Вбудований торрент-клієнт, З віддаленим керуванням, Підтримка Beamforming, Підтримка IPTV, Підтримка MU-MIMO, Підтримка WPS, Підтримка технології MESH |
| Процессор | MT7621DAT |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, HTTP, IGMP, IPoE, IPsec, IPv6, l2TP, NAT, PPPoE, PPTP, UDP, UPnP |
| Режимы работы | Wi-Fi маршрутизатор |
| Рабочая частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | ac, n |
| Також шукають | VPN роутери, для дому, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антенны | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | AdGuard ad blocker, NAT, SPI Firewall, захист від DDoS-атак, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес, фільтрація web-вмісту |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1200 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 2 882 ₴




