Мобильный телефон Motorola G06 Power 4/256GB Tapestry (PBA00000UA) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1PBA00000UA_EHA
5 410 ₴
5 140 ₴
Величезний акумулятор 7000 мАг дозволить вам вирушати в поїздки, працювати та насолоджуватися розвагами без зайвих думок про підзарядку
Щоразу висока якістьРобіть деталізовані фото з основним сенсором 50 МП та технологією Quad Pixel для якіснішої зйомки за слабкого освітлення
Покращення на базі ШІЗавдяки автоматичному розпізнаванню сцен та підбору оптимальних налаштувань moto ai робить ваші знімки ідеальними
Потужність, що відповідає ритму життяЛегко справляйтеся з багатозадачністю за допомогою восьмиядерного процесора та додатковими 8 ГБ оперативної пам’яті завдяки RAM Boost.
Створений, щоб виділятисяСучасний тонкий корпус, що зручно лежить у руці, робить moto g06 power елегантним та приємним у використанні
Великий екран, потужний звукОцініть 6,88" HD+ дисплей з насиченими кольорами та чітким зображенням у поєднанні з подвійними стереодинаміками та технологією Dolby Atmos, що створюють ефект повного занурення
Щоденний захист та надійністьЗ водовідштовхувальним покриттям IP64 та стійким до подряпин склом Corning Gorilla Glass 33 ваш смартфон захищений від бризок, крапель і щоденних дрібних пошкоджень
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Motorola |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Синий |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Экран | |
| Разрешение экрана | 1640x720 |
| Частота обновления экрана | 120 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| ємність акумулятора | 7000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, USB Type-C |
| Бездротові підключення | Bluetooth, WI-FI, NFC |
| Безопасность | FaceUnlock, Fingerprint |
| Вес | 194 kg |
| Встроенная память | 256 Gb |
| Вбудовані датчики | акселерометр, гіроскоп, датчик наближення, датчик освітлення, компас |
| Відеоядро | ARM Mali-G52 MC2 |
| Диагональ экрана | 6.88" |
| Діафрагма основної камери | f/1.8 |
| Діафрагма фронтальної камери | f/2.0 |
| Запис відео основної камери | Full HD (1920x1080) |
| Запис відео фронтальної камери | Full HD/1920х1080/стереозвук |
| Клас телефону | Смартфони, Multi SIM |
| Комплект поставки | документація, кабель, телефон, чохол |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Кількість модулів фронтальної камери | 1 |
| Количество ядер | 8 core |
| Матеріал екрану | Corning Gorilla Glass 3 |
| Матеріал корпуса | пластик, штучна шкіра |
| Метод стабілізації | цифровий |
| Мультимедіа | FM-радіо, ігри, відеоплеєр, мобільні сервіси Google, музичний плеєр, соціальні мережі |
| Навігація | Galileo, GPS, ГЛОНАСС |
| Оперативная память | 4 Gb |
| Операционная система | Android 15 |
| Органайзер | будильник, годинник, диктофон, календар, калькулятор, нотатки, світовий час, секундомір, телефонна книга |
| Оснащение | гіроскоп, пило/вологозахист, швидке заряджання |
| Основна камера | 50 Mpx |
| Особенности | IP64 |
| Особенности корпуса | каплевидний виріз |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G, 3G, 4G |
| Процессор | MediaTek Helio G81 Extreme |
| Розміри (мм) | 171.35 x 77.50 x 8.31 мм |
| Розширення пам`яті | microSD, до 1 Тb |
| Стан товару | Новий |
| Також | смартфон |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Nano |
| Фронтальна камера | 8 Mpx |
| Функции камеры | автофокус, геотегінг, панорама, розпізнавання обличчя, спалах |
| Частота процессора | 2 GHz |
- Цена: 5 140 ₴












