Получите эту позицию бесплатно при покупке «Маршрутизатор Netis N6 — Официальный»
Підтримка спеціальних технологій OFDMA та MU-MIMO
Завдяки технологіям OFDMA та MU-MIMO, N6 може передавати більше даних на більшу кількість пристроїв, одночасно зменшуючи затримку. Ефективно зменшує нестабільність мережі, спричинену надмірною кількістю інтернет-пристроїв.
Значне збільшення пропускної здатності мережі
Оснащений двоядерним процесором 880 Гц, що значно покращує пропускну здатність і швидкість відгуку мережі.
Просте налаштування Mesh
Налаштуйте або керуйте мережею Mesh за лічені хвилини за допомогою простого веб-інтерфейсу. За допомогою мережі Mesh N6 може ефективно розширити сигнал Wi-Fi та покрити зони, де сигнал відсутній.
Повний гігабітний порт
Забезпечує максимальну швидкість мережі 800 Мбіт/с, щоб повною мірою використовувати ваш широкосмуговий Інтернет.
Новітня технологія безпеки WAP3
Нова технологія WAP3 може підняти безпеку вашої бездротової мережі на новий рівень. Вона може автоматично блокувати користувачів, які кілька разів ввели неправильний пароль, щоб запобігти зловмисним атакам.
Підтримка додатка BeeWiFi
N6 підтримує управління через додаток, а за допомогою інструменту управління маршрутизатором Beewifi від netis ви можете керувати маршрутизатором на мобільних пристроях. Він пропонує широкий спектр налаштувань, що робить управління маршрутизатором простим і зручним.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Netis |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Беспроводной |
| Состояние | Новое |
| Общие | |
| Вес | 450 г |
| Высота | 50 мм |
| Ширина | 236 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100/1000BASE-T Ethernet |
| Віддалене управління | BeeWiFi |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.11ac, IEEE 802.11ax, IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с), IEEE 802.3ab 1000BASE-T (1000 Мбіт/с) |
| Глубина | 144 мм мм |
| Додаткові порти | USB 3.0 |
| Захист інформації | WEP, WPA, WPA-PSK, WPA2, WPA2-PSK, WPA3 |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 3 |
| Количество антенн | 4 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Оперативная память | 256 мб |
| Особенности | Captive Portal, OFDMA, Підтримка Beamforming, Підтримка MU-MIMO, Підтримка технології MESH |
| Процессор | Dual Core 880 MHz MT7621A |
| Підтримка MESH | Да |
| Підтримка VPN | Да |
| Підтримка транспортних протоколів | DHCP, IPv4, IPv6, L2TP, PPPoE, PPTP |
| Режимы работы | Wi-Fi маршрутизатор, 3G маршрутизатор, 4G маршрутизатор |
| Рабочая частота | 2.4 / 5 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | a, ac, ax, b, g, n |
| Також шукають | VPN роутери, геймерські, для дому, з usb-входом, 5 ГГц, 10/100/1000 Мбіт/c |
| Тип антенны | незнімні |
| Функції міжмережевого екрану | демілітаризована зона (DMZ), фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 1201 Мбіт/с |
- Цена: 1 555 ₴








