Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi-Fi 6/128GB 2025 Gray (SM-X230NZAREUC) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1SM-X230NZAREUC_EHA
9 976 ₴
9 477 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Планшет Samsung Galaxy Tab A11+ 11" Wi-Fi 6/128GB 2025 Gray (SM-X230NZAREUC) — Официальный»
Сучасний витвір дизайну
Представляємо Samsung Galaxy Tab A11+ – це не лише планшет, а справжній витвір дизайну. Натхненний культовою серією Galaxy S, він поєднує в собі елегантний стиль та вишуканий силует, який підкреслює преміальність лінійки. Ледь відчутний сірий колір додає йому додаткової привабливості, роблячи його ідеальним аксесуаром для будь-якого стилю.
Потужна продуктивність на кожен день
Завдяки восьми'ядерному процесору MediaTek Dimensity 7300 і 6 ГБ оперативної пам'яті, планшет забезпечує бездоганну роботу навіть під час ресурсоємних завдань. 128 ГБ вбудованої пам'яті дозволяють зберігати усі важливі файли, фото та відео, а можливість її розширення до 2 ТБ з допомогою картки microSD гарантує, що у вас ніколи не закінчиться місце.
Швидкість та чіткість у всьому
Великий 11-дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів дарує яскраві, чіткі зображення і дозволяє насолоджуватися контентом під будь-яким кутом. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, рухи стали ще природнішими, забезпечуючи плавний перегляд соціальних мереж, відео та ігор навіть під яскравим сонцем.
Будьте на зв'язку
Оснащений фронтальною камерою на 5 Мп, Galaxy Tab A11+ забезпечує кришталево чисті відеодзвінки. Основна камера на 8 Мп дозволяє робити чіткі знімки. Вдосконалені можливості зв'язку, такі як Wi-Fi та Bluetooth, а також підтримка навігаційних систем Galileo, BDS, GPS і QZSS роблять його незамінним супутником подорожей.
Насичене звучання
Завдяки чотирьом динамікам від Dolby, планшет занурює вас у багатовимірний звук, роблячи кожну мелодію або фільм дивовижно чітким та глибоким. До того ж, аудіороз'єм 3.5 мм дозволяє насолоджуватися музикою через дротові навушники, забезпечуючи максимальний комфорт.
Енергія надовго
Завдяки ємності батареї 7040 mAh, Galaxy Tab A11+ не підведе вас протягом усього дня. А технологія супершвидкого заряджання 25 Вт дозволяє швидко відновити запас енергії для нових пригод та викликів.
Оберіть Samsung Galaxy Tab A11+, якщо вам потрібен потужний і надійний планшет з преміальним дизайном та широкими можливостями.
Представляємо Samsung Galaxy Tab A11+ – це не лише планшет, а справжній витвір дизайну. Натхненний культовою серією Galaxy S, він поєднує в собі елегантний стиль та вишуканий силует, який підкреслює преміальність лінійки. Ледь відчутний сірий колір додає йому додаткової привабливості, роблячи його ідеальним аксесуаром для будь-якого стилю.
Потужна продуктивність на кожен день
Завдяки восьми'ядерному процесору MediaTek Dimensity 7300 і 6 ГБ оперативної пам'яті, планшет забезпечує бездоганну роботу навіть під час ресурсоємних завдань. 128 ГБ вбудованої пам'яті дозволяють зберігати усі важливі файли, фото та відео, а можливість її розширення до 2 ТБ з допомогою картки microSD гарантує, що у вас ніколи не закінчиться місце.
Швидкість та чіткість у всьому
Великий 11-дюймовий TFT дисплей з роздільною здатністю 1920 x 1200 пікселів дарує яскраві, чіткі зображення і дозволяє насолоджуватися контентом під будь-яким кутом. Завдяки частоті оновлення 90 Гц, рухи стали ще природнішими, забезпечуючи плавний перегляд соціальних мереж, відео та ігор навіть під яскравим сонцем.
Будьте на зв'язку
Оснащений фронтальною камерою на 5 Мп, Galaxy Tab A11+ забезпечує кришталево чисті відеодзвінки. Основна камера на 8 Мп дозволяє робити чіткі знімки. Вдосконалені можливості зв'язку, такі як Wi-Fi та Bluetooth, а також підтримка навігаційних систем Galileo, BDS, GPS і QZSS роблять його незамінним супутником подорожей.
Насичене звучання
Завдяки чотирьом динамікам від Dolby, планшет занурює вас у багатовимірний звук, роблячи кожну мелодію або фільм дивовижно чітким та глибоким. До того ж, аудіороз'єм 3.5 мм дозволяє насолоджуватися музикою через дротові навушники, забезпечуючи максимальний комфорт.
Енергія надовго
Завдяки ємності батареї 7040 mAh, Galaxy Tab A11+ не підведе вас протягом усього дня. А технологія супершвидкого заряджання 25 Вт дозволяє швидко відновити запас енергії для нових пригод та викликів.
Оберіть Samsung Galaxy Tab A11+, якщо вам потрібен потужний і надійний планшет з преміальним дизайном та широкими можливостями.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Samsung |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Android 16 |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7040 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, Bluetooth |
| Вага (г) | 477 |
| Встроенная память | 128Гб |
| Висота (мм) | 257.1 |
| Диагональ экрана | 11" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Можливість здійснювати дзвінки | немає |
| Навигационная система | BDS, Galileo, QZSS, GPS |
| Объем оперативной памяти | 6 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | MediaTek Dimensity 7300 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Разрешение | 1920x1200 |
| Також шукають | великі, для PUBG, для роботи, для фільмів, для читання, для школи, недорогі, оптимальні, хороші, до 10000 |
| Тип | Продуктивні |
| Тип матрицы | TFT (TN, MVA) |
| Толщина (мм) | 6.9 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота обновления экрана | 90 Hz |
| Частота процессора | 2.5 ГГц |
| Ширина (мм) | 168.7 |
Информация для заказа
- Цена: 9 477 ₴










