Маршрутизатор TP-Link TL-MR100-OUTDOOR — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1TL-MR100-OUTDOOR_EHA
3 222 ₴
3 061 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
TP-LINK TL-MR100-Outdoor – зовнішній 4G/LTE маршрутизатор для стабільного бездротового доступу до інтернету. Пристрій підтримує мобільні мережі 4G та 3G і роздає Wi-Fi зі швидкістю до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц. Міцний корпус дозволяє використовувати маршрутизатор на відкритому просторі в різних погодних умовах. Підтримка PoE та живлення DC спрощує встановлення. Достатньо вставити SIM-карту для початку роботи.
Переваги
- 4G LTE та швидкий Wi-Fi: підтримує LTE до 150 Мбіт/с та Wi-Fi до 300 Мбіт/с на частоті 2,4 ГГц.*
- Міцний корпус для зовнішнього використання: надійне підключення та надійність на відкритому повітрі завдяки захисту від атмосферних впливів IP65**, захисту від удару блискавки ±6 кВ та захисту від електростатичного розряду ±15 кВ§.
- Різні варіанти монтажу: легко встановлюється в будь-якому місці на стовпі, стіні або вікні для гнучкого та зручного використання.
- Джерело живлення PoE/DC: підтримує 802.3af/802.3at PoE та пасивний PoE, що забезпечує просте розгортання.
- Plug and Play: підключіть SIM-карту, щоб отримати миттєвий доступ до Інтернету в будь-якому місці.
- Спрощене налаштування: легко налаштовуйте та керуйте своєю мережею за допомогою програми Tether.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | TP-Link |
| Страна производитель | Китай |
| Общие | |
| Вес | 700 г |
| Высота | 90 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Вхідний інтерфейс | 10/100BASE-TX Ethernet |
| Віддалене управління | TP-Link Tether, WEB-інтерфейс |
| Відповідність мережевим стандартам | IEEE 802.3 10BASE-T (10 Мбіт/с), IEEE 802.3u 100BASE-TX (100 Мбіт/с) |
| Глубина | 70 мм мм |
| Додаткові порти | Nano SIM |
| Захист інформації | WPA, WPA-PSK, WPA/WPA2, WPA2, WPA2-PSK |
| Кількість LAN портів (RJ-45) | 1 |
| Количество антенн | 2 |
| Количество в комплекте | 1 шт |
| Особенности | ALG support, DHCP, DHCP - сервер, DMZ, Dynamic DNS, NO-IP, TP-Link DDNS, uPnP, Virtual Server, Гостьова мережа, Діагностичні інструменти, Оновлення прошивки, Підтримка функції Port Triggering, Перенаправлення портів, Системний журнал, список DHCP-клієнтів |
| Підтримка транспортних протоколів | IPv4, IPv6 |
| Режимы работы | 4G маршрутизатор |
| Рабочая частота | 2.4 ГГц |
| Стандарт Wi-Fi 802.11 | b, g, n |
| Тип антенны | знімні |
| Функції міжмережевого екрану | SPI Firewall, захист від DDoS-атак, фільтрація IP-адрес, фільтрація MAC-адрес |
| Швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
| Швидкість Wi-Fi | 300 Мбіт/с |
Информация для заказа
- Цена: 3 061 ₴












