Ноутбук Acer Predator Helios Neo 16 PHN16-73 (NH.QVUEU.00J) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1NH.QVUEU.00J_EHA
96 661 ₴
91 828 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Зробіть крок у майбутнє з Predator Helios Neo 16 AI — потужним ігровим комп'ютером, створеним для зручності в дорозі. Цей портативний комп'ютер оснащений процесором Intel Core Ultra, графічною картою GeForce RTX 5060 і яскравим 16-дюймовим IPS-дисплеєм з роздільною здатністю WQXGA.
Продуктивність на рівні настільного комп'ютера, де б ви не були.
Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intel Core Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50 розширюють можливості ноутбуків з графічними процесорами NVIDIA і тензорними ядрами RTX, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.
Дисплей, що пробуджує темряву
Пориньте в захоплюючі світи з IPS-дисплеєм, де кожен піксель світиться незалежно. Насолоджуйтеся справжніми чорними кольорами, нескінченною контрастністю та глибиною кольорів, які додають надзвичайної реалістичності, занурюючи вас в атмосферу гри та покращуючи кожну візуальну деталь.
Гарантована максимальна продуктивність
Наші вдосконалені рішення для охолодження з двома вентиляторами AeroBlade 3D 5-го покоління в поєднанні з прецизійно нанесеною рідкою металевою термопастою гарантують, що ви залишатиметесь на піку своєї продуктивності під час ігрового сеансу або сеансу редагування.
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
Acer Purifiedview 2.0
Пориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайн-зустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.
Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.
Динамічне 4-зонне RGB-підсвічування
Освітіть робоче місце 4-зонним налаштовуваним RGB-підсвічуванням. Налаштуйте кожну зону, щоб створити ідеальну атмосферу для ігор, роботи або потокового перегляду, додавши яскравий, персоналізований дотик до кожного натискання клавіш.
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.
Продуктивність на рівні настільного комп'ютера, де б ви не були.
Отримайте легендарну продуктивність в іграх з процесором Intel Core Ultra 9, що забезпечує надплавний ігровий процес і готовий до майбутнього зі штучним інтелектом. Перекладіть такі завдання, як видалення фону та оптимізація звуку, на нейронний процесор NPU для безперебійного потокового відтворення, а Intel Application Optimization дозволить підвищити продуктивність у класичних іграх.
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50
Графічні процесори для ноутбуків GeForce RTX серії 50 розширюють можливості ноутбуків з графічними процесорами NVIDIA і тензорними ядрами RTX, підвищуючи продуктивність ШІ в понад 150 оптимізованих програмах, включаючи кращі інструменти для LLM, генеративного ШІ і створення візуальних матеріалів.
Дисплей, що пробуджує темряву
Пориньте в захоплюючі світи з IPS-дисплеєм, де кожен піксель світиться незалежно. Насолоджуйтеся справжніми чорними кольорами, нескінченною контрастністю та глибиною кольорів, які додають надзвичайної реалістичності, занурюючи вас в атмосферу гри та покращуючи кожну візуальну деталь.
Гарантована максимальна продуктивність
Наші вдосконалені рішення для охолодження з двома вентиляторами AeroBlade 3D 5-го покоління в поєднанні з прецизійно нанесеною рідкою металевою термопастою гарантують, що ви залишатиметесь на піку своєї продуктивності під час ігрового сеансу або сеансу редагування.
Контроль за допомогою Predatorsense та Experience Zone
PredatorSense дає змогу контролювати продуктивність системи в режимі реального часу - налаштовуйте режими роботи, керуйте швидкістю обертання вентиляторів і налаштовуйте режим RGB-підсвічування. Скористайтеся функціями Experience Zone зі штучним інтелектом, як-от PurifiedView для автоматичного кадрування та PurifiedVoice 2.0 для покращення чіткості голосу.
Acer ProCam
Acer ProCam автоматично розпізнає основні моменти ігрового процесу та записує їх.
Acer Purifiedview 2.0
Пориньте у світ чіткості, покращеної штучним інтелектом, завдяки вдосконаленим функціям портретної зйомки, надчіткого зображення та автоматичного кадрування. Насолоджуйтеся натуральним розмиттям фону, корекцією погляду та функцією Acer TNR для отримання яскравих і чітких зображень навіть за умов низької освітленості. Ідеально підходить для проведення онлайн-зустрічей, прямих трансляцій і відеодзвінків.
Acer PurifiedVoice 2.0
Використовуючи алгоритми штучного інтелекту та 3-й мікрофон для виявлення та усунення небажаного фонового шуму, Acer PurifiedVoice 2.0 забезпечує чистий звук без відволікаючих факторів для більш захопливого спілкування.
Динамічне 4-зонне RGB-підсвічування
Освітіть робоче місце 4-зонним налаштовуваним RGB-підсвічуванням. Налаштуйте кожну зону, щоб створити ідеальну атмосферу для ігор, роботи або потокового перегляду, додавши яскравий, персоналізований дотик до кожного натискання клавіш.
Оптимізація за допомогою програми Intel Application Optimization
Відчуйте постійний розвиток завдяки Intel Application Optimization. Оновлення, керовані штучним інтелектом, точно налаштовують продуктивність вашої системи, надаючи вам перевагу в іграх. Intel APO забезпечує більш плавний ігровий процес, менші затримки та автоматичні покращення для найбільш вибагливих ігор.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Acer |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 2.7 кг |
| Ширина | 356.78 мм |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 24 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 180 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Пользовательские характеристики | |
| ємність акумулятора | 90 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 1, 2 x USB 3.2 Gen 2, 2 х Thunderbolt 4, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Аудіосистема | DTS:X ULTRA |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Веб-камера | 1080p FHD ІЧ-камера |
| Версія DLSS | DLSS 4 |
| Высота | 23.9 мм мм |
| Відеокарта | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Глубина | 275.5 мм мм |
| Дополнительные возможности | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Діагональ дисплея | 16" |
| Кардридер | Card-reader |
| Кількість слотів M.2 | 2 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Сетевой адаптер | 2.5 Gigabit Ethernet |
| Объем SSD | 1 ТБ |
| Объем видеопамяти | 8 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 32 ГБ |
| Операционная система | без операційної системи |
| Особенности | підсвічування клавіатури, українська клавіатура |
| Поверхня екрану | матова |
| Поколение процессора Intel | 15-е покоління |
| Процессор | Intel Core Ultra 9 275HX (2.1 - 5.4 ГГц) |
| Разрешение | 2560x1600 (WQXGA) |
| Серія (модельний ряд) | Acer Predator |
| Серія дискретної відеокарти | NVIDIA GeForce RTX 5060 |
| Тип відеокарти | дискретна |
| Тип ноутбуку | ігровий |
Информация для заказа
- Цена: 91 828 ₴












