

Пристрій безперебійного живлення GEAR GU-850PLUS6 — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1GU-850PLUS6_EHA
3 637 ₴
3 455 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Джерело безперебійного живлення GEAR – це сучасне рішення для захисту ваших електронних пристроїв від перебоїв в електропостачанні, стрибків напруги та інших проблем із живленням. Розроблений з урахуванням потреб домашніх користувачів, невеликих офісів і геймерів, цей ДБЖ поєднує в собі передові технології, міцну конструкцію і доступну вартість, забезпечуючи надійний захист без зайвих витрат.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GEAR |
| Страна производитель | Китай |
| Пользовательские характеристики | |
| Автон. робота при max навантаж | до 20 хв |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Вес (кг) | 9.5 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 7AH x 2 |
| Входное напряжение | 220 В ± 25 % |
| Дополнительно | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 3 |
| Кількість АКБ | 2 |
| Количество розеток | 3 x Schuko |
| Потужність, ВА | 850 В*А |
| Мощность, Вт | 510 Вт |
| Назначение | для мережевого обладнання, для ноутбуків, для побутової техніки, для холодильників, для домашніх ПК, для робочих станцій |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 140 x 345 x 170 мм |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | настільний |
| Тип изделия | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 8-10 мс |
Информация для заказа
- Цена: 3 455 ₴



