
Акумулятор до ноутбука HP 4510S (HSTNN-IB88, H4710LH) 14.4V 5200mAh PowerPlant (NB00000079) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1NB00000079_EHA
1 754 ₴
1 666 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Акумулятор для ноутбука HP 4510S (HSTNN-IB88, H4710LH) 14.4V 5200mAh PowerPlant (NB00000079) виготовлений з чіпів від оригінальних виробників і високоякісних елементів живлення, завдяки чому є повноцінною заміною оригінальних елементів живлення.
До ключових переваг можна віднести низький рівень саморозряду, підвищену енергетичну щільність, збереження заряду при тривалій експлуатації, відсутність «ефекту пам'яті», здатність до швидкої перезарядки, і т.д.
До ключових переваг можна віднести низький рівень саморозряду, підвищену енергетичну щільність, збереження заряду при тривалій експлуатації, відсутність «ефекту пам'яті», здатність до швидкої перезарядки, і т.д.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | PowerPlant |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Назначение | Для ноутбука |
| Пользовательские характеристики | |
| P/N сумісних акумуляторів | 513130-321, 535753-001, 535808-001, 591998-141, 593576-001, HSTNN-1B1D, HSTNN-I61C-5, HSTNN-I62C-7, HSTNN-IB88, HSTNN-IB89, HSTNN-OB89, HSTNN-W79C-7, HSTNN-XB89, NBP8A157B1, NZ375AA |
| Емкость | 5200mAh |
| Вид | ліцензійний |
| Кількість комірок | 6 cell |
| Напряжение | 14.4V В |
| Мощность | 75 Wh |
| Розміри | 268.6 x 47 x 20.4 мм |
| Тип | Li-Ion |
Информация для заказа
- Цена: 1 666 ₴



