Пристрій безперебійного живлення TECNOWARE ERA PLUS 1200 SCHUKO USB (FGCERAPL1202SCH) — Официальный
- Готово к отправке
- Код: BRN1FGCERAPL1202SCH_EHA
3 845 ₴
3 653 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ДБЖ ERA PLUS 1200 ВА, батарея 12 В, 9 Ач, має 1 фіксований вхідний кабель SCHUKO та 2 виходи SCHUKO, захищені від затемнення, перенапруги та зниженої напруги. Технологія Line Interactive Plus. Розміри 10х14х28 см, вага 4,5 кг. Оснащений кнопкою увімкнення-вимкнення з інтегрованим багатофункціональним світлодіодом зі звуковим сигналом для сигналізації про робочий стан та інтерфейсом USB для контролю безперервності ДБЖ і програмування увімкнення/вимкнення за допомогою безкоштовного програмного забезпечення tecnomanager win/mac. Призначений для захисту ПК Office, DVR для відеоспостереження, ADSL-Fiber Modem / маршрутизатор, Касовий апарат. Повністю безшумний.
Основні технічні характеристики
- Персональний комп'ютер, модем, локальні мережі, системи відеоспостереження
- Схема автоматичного регулювання напруги (AVR)
- Вихідні розетки з захистом від дітей для захисту від затемнення
- Вихідні розетки з захистом від дітей для захисту від перенапруги
- Порт USB (лише для Era Plus 1.200-1.600)
- Програмне забезпечення для керування ДБЖ TecnoManager, сумісне з Windows, Mac OS X, Unix, Linux тощо.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tecnoware |
| Страна производитель | Турция |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс подключения | USB |
| Аккумуляторная батарея | вбудована |
| Вес (кг) | 4.5 кг |
| Вбудована батарея | 12V / 9 AH x 1 |
| Входное напряжение | 230 В |
| Дополнительно | не сумісний з БЖ з APFC |
| Кількість Euro-розеток (Schuko), шт | 2 |
| Кількість АКБ | 1 |
| Количество розеток | 2 x Schuko |
| Потужність, ВА | 1200 В*А |
| Мощность, Вт | 840 Вт |
| Назначение | для ноутбуків, для домашніх ПК |
| РК-дисплей | без дисплея |
| Розмір, мм (ШхГхВ) | 101 x 279 x 142 мм |
| Також шукають | на 220 вольт |
| Тип архітектури | лінійно-інтерактивний (line interactive) |
| Тип виконання | класичний |
| Тип изделия | резервні з апроксимованої синусоїдою |
| Форма выходного напряжения | апроксимована (ступінчаста) синусоїда |
| Час переходу на батарею, мс | 2 мс |
Информация для заказа
- Цена: 3 653 ₴



