Жорсткий диск 2.5 "3TB Seagate (ST3000LM016)
Багатофункціональність, мала товщина і вага дисків, їх ціна і ємність дозволяють використовувати безкомпромісні конструкції для тонких обчислювальних пристроїв.
Жорсткі диски Seagate оснащені технологією Seagate SmartAlign. Ця інноваційна технологія дозволяє скористатися всіма перевагами нового стандарту Advanced Format (AF) з 4-кілобайтні секторами без додаткових дій і застосування спеціальних засобів. Вся робота виконується автоматично у фоновому режимі. На продуктивності диска це не відіб'ється; також не потрібні віднімають час утиліти, які потрібні для інших дисків з підтримкою формату AF.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Seagate |
| Страна производитель | Китай |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейс | SATA III |
| Додаткові характеристики | 15 мм, Average Seek Time 12 ms |
| Лінійка (Серія) | Momentus |
| Объем | 4 TB л |
| Розмір буферу | 128 MB |
| Споживча потужність | 9 Вт |
| Також шукають | з великою місткістю |
| Скорость вращения шпинделя | 5400 об/хв |
| Скорость передачи данных | до 140 МБ/сек |
| Дополнительные функции и характеристики | |
| Уровень шума | 27 дБ дБ |
Информация для заказа
- Цена: 9 656 ₴







