Кондиціонер мобільний Ariston Mobis 8 16м2 on/off 8000BTU 2.3кВт A/- R290 білий — Официальный
- Готово к отправке
- Код: ERC_3381430_EHA
15 833 ₴
15 041 ₴
Мобільність Ariston MOBIS - ключова значуща перевага. Для більш легкого переміщення кондиціонери Ariston MOBIS оснащені коліщатками. Сучасна система управління кондиціонерами з сенсорною панеллю обладнана світлодіодним дисплеєм, що показує встановлену температуру в режимі охолодження або автоматичному режимі. А в режимах осушення або вентиляції екран показує поточну кімнатну температуру. Також до користувацьких послуг компактний ергономічний пульт дистанційного керування, який дає змогу зручно керувати всіма актуальними функціями пристрою: температурою, налаштуваннями таймера, напрямком повітряних потоків, швидкістю вентилятора, рівнем гучності.
Кожен з портативних кондиціонерів лінійки MOBIS має можливість точного контролю температури від 17 до 30°С, що забезпечує максимальну зручність при індивідуальному використанні для досягнення комфортного температурного режиму. При цьому забезпечується функція вентиляції зі змінною швидкістю. Також є окремий надтихий режим SLEEP, який може використовуватися вночі, коли вентилятор працює на найнижчих обертах, щоб не заважати вашому сну.
Мобільний кондиціонер Ariston MOBIS здатний вентилювати, а також осушувати повітря в приміщенні. Це дуже важливо, якщо ви хочете створити оптимальне середовище в кімнатах з підвищеною вологістю.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Размеры | |
| Вес | 24.7 кг |
| Глубина | 345 мм |
| Ширина | 355 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичний | Да |
| Высота | 703 мм мм |
| Внутрішній блок | 62 дБА |
| Дистанційне керування | Да |
| Діап. робочих температур | 17-35°С |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | А |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Комплектация | Інструкція з експлуатації; пульт ДК; кондиціонер |
| Макс. споживана потужність | 900 Вт |
| Напряжение питания | 220 В |
| Нічний режим | Да |
| Особенности | дисплей; вентиляція зі зміною швидкості |
| Осушення повітря | Да |
| Охлаждение | Да |
| Повітряний потік, внутрішній блок, (макс./ серед. / мін.), м³ / год | 295/0/205 |
| Потужність при охолодженні | 2.34 кВт |
| Производительность охлаждения | 8000 BTU/h |
| Розмір виробу | 703 x 355 x 345 |
| Розмір приміщення | 16 кв.м |
| Тип компресора | роторний |
| Тип устройства | Кондиціонери мобільні |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Функции | таймер; Функція "свіже повітря"; Функція "сон"; Функція "Follow me" |
| Фільтри | Дезодоруючий |
- Цена: 15 041 ₴









