



Кондиціонер мобільний Ariston Mobis 9 18м2 on/off 9000BTU 2.6кВт A/- R290 білий — Официальный
- Готово к отправке
- Код: ERC_3381429_EHA
16 826 ₴
15 985 ₴
Стриманий і водночас вишуканий італійський дизайн нового модельного ряду портативних кондиціонерів Ariston MOBIS чудово пасуватиме до інтер'єру сучасного будинку або офісного приміщення. Міцний корпус, виконаний з якісного міцного білого пластику, дасть змогу не турбуватися про надійність конструкції та естетичний вигляд приладу.
Мобільність Ariston MOBIS - ключова значуща перевага. Для більш легкого переміщення кондиціонери Ariston MOBIS оснащені коліщатками. Сучасна система управління кондиціонерами з сенсорною панеллю обладнана світлодіодним дисплеєм, що показує встановлену температуру в режимі охолодження або автоматичному режимі. А в режимах осушення або вентиляції екран показує поточну кімнатну температуру. Також до користувацьких послуг компактний ергономічний пульт дистанційного керування, який дає змогу зручно керувати всіма актуальними функціями пристрою: температурою, налаштуваннями таймера, напрямком повітряних потоків, швидкістю вентилятора, рівнем гучності.
Кожен з портативних кондиціонерів лінійки MOBIS має можливість точного контролю температури від 17 до 30°С, що забезпечує максимальну зручність при індивідуальному використанні для досягнення комфортного температурного режиму. При цьому забезпечується функція вентиляції зі змінною швидкістю. Також є окремий надтихий режим SLEEP, який може використовуватися вночі, коли вентилятор працює на найнижчих обертах, щоб не заважати вашому сну.
Мобільний кондиціонер Ariston MOBIS здатний вентилювати, а також осушувати повітря в приміщенні. Це дуже важливо, якщо ви хочете створити оптимальне середовище в кімнатах з підвищеною вологістю.
Фільтр проти запаху
Вбудований фільтр проти неприємного запаху забезпечує високий рівень якості повітря. Він усуває бактерії з повітря та запобігає виникненню найпоширеніших причин алергії, вловлюючи алергени, що переносяться повітрям.
Програмування
Вбудований таймер забезпечує ідеальну помірну температуру, коли ви цього забажаєте. Встановіть розклад роботи кондиціонера і повертайтеся додому в прохолодне середовище.
Супер тихий
Тиха робота з рівнем шуму 47,5 дБ(А), що робить ваше оточення ще більш комфортним.
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Вес | 24.7 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Автоматичний | Да |
| Высота | 703 мм, 70.3 см мм |
| Внутрішній блок | 63 дБА |
| Глубина | 345 мм, 34.5 см мм |
| Дистанційне керування | Да |
| Клас енергоспоживання (охолодження) | А |
| Колір внутр. блоку | Білий |
| Комплектация | Інструкція з експлуатації; пульт ДК; кондиціонер |
| Напряжение питания | 220 В |
| Нічний режим | Да |
| Особенности | дисплей; вентиляція зі зміною швидкості |
| Осушення повітря | Да |
| Охлаждение | Да |
| Потужність при охолодженні | 2.64 кВт |
| Производительность охлаждения | 900 BTU/h |
| Розмір приміщення | 18 кв.м |
| Тип компресора | роторний |
| Тип устройства | Кондиціонери мобільні |
| Тип холодоагенту | R290 |
| Функции | Функція Follow me; таймер; Функція "свіже повітря"; Функція "сон" |
| Фільтри | Дезодоруючий |
| Ширина | 355 мм, 35.5 см |
- Цена: 15 985 ₴



