Шланг d19 мм 50 м Tricoflex Ultraмак HoZelock, складається з 5-ти шарів. Міцний зовнішній шар, захищає від пошкоджень та стирання, впливу атмосферних факторів, морозу та ультрафіолету. Можна використовувати в діапазоні температури від -15 до +60°C. Витримує тиск до 25 бар. Шланг комфортно тримати в руці і легко змотувати, завдяки ребрам жорсткості Ergo Ribs. В'язане армування за технологією TNT запобігає деформації шлангу при скручуванні і забезпечує вільний струм води в будь-якому положенні. Спінений шар з ПВХ за технологією Soft&Flex, діє як амортизатор, надає легкості при намотуванні, гнучкість, стійкість до перекручування, дозволяє шланг легко маневрувати по саду. Гладкий внутрішній шар забезпечує максимальний струм води. Вага шлангу менша на 25%, ніж у конкурентів. Матеріали, з яких складається шланг, є безпечними для людини та навколишнього середовища, не містять фталатів, важких металів та шкідливих токсинів.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Hozelock |
| Страна производитель | Италия |
| Длина | 50 м |
| Количество слоев | 5 |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 6 кг kg |
| Дополнительно | захист від стирання, стійкий до впливу УФ-променів, стійкий до перегинів |
| Діаметр шланга внутрішній | 3/4" (19 мм) |
| Максимальное давление | 25 бар |
| Материал | ПВХ |
| Рабочая температура | -15 °C до +60 °C |
| Тип | Армированный |
- Цена: 3 568 ₴







