



Шліфмашина кутова Makita GA7020 180мм 2200Вт 8500об/хв 5.5кг — Официальный
- Готово к отправке
- Код: ERC_GA7020_EHA
7 452 ₴
7 079 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Кутова шліфувальна машина Makita GA7020 - електрична болгарка з високоякісним теплостійким двигуном. Поворотний корпус редуктора забезпечує зручність роботи з цим електроінструментом, оскільки може бути встановлений в 4 положеннях з кроком 90 градусів.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Makita |
| Страна производитель | Румыния |
| Вес | 5.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота | 140 мм мм |
| Длина | 473 мм |
| Додаткові характеристики | плавний пуск двигуна; захист від перевантажень; захист від пилу |
| Диаметр диска | 180 мм мм |
| Цвет | Синий |
| Комплектация | захисний кожух; Бічна ручка; Шліфмашина кутова; ключ для контргайки |
| Максимальна кількість обертів на хвилину | 8500 |
| Напряжение | 220 В В |
| Розмір (діаметр) платформи | 22.23 мм |
| Уровень звукового давления | 90 дБ (А) |
| Рівень звукової потужності | 100 дБ (А) |
| Різьба шпинделя | M14 |
| Потребляемая мощность | 2.2 кВт Вт |
| Тип | кутові (болгарки) |
| Тип платформи | кругла |
| Ширина | 200 мм |
Информация для заказа
- Цена: 7 079 ₴



