Кабель живлення C5 1.8m black ColorWay (CW-CBP083-BK) — Офіційний
- В наявності
- Код: BRN1CW-CBP083-BK_EHA
129 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 250 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Замов та отримай подарунокВи заощаджуєте 599 ₴
Отримайте цю позицію безкоштовно при покупці «Кабель живлення C5 1.8m black ColorWay (CW-CBP083-BK) — Офіційний»
Надійний кабель живлення ColorWay призначений для підключення ноутбуків, зарядних пристроїв та іншої техніки з роз'ємом C5 (типу «Міккі Маус») до стандартних європейських розеток. Підходить для використання в побутових та офісних умовах, забезпечуючи стабільне живлення пристроїв.
Кабель має міцну ПВХ-оболонку, що захищає його від механічних пошкоджень та зносу. Провідник із перетином 3 х 0.5 мм² гарантує безпечну та ефективну передачу струму. Доступний у довжинах 1 та 1.8 метра, що дозволяє обрати оптимальний варіант для різних сценаріїв підключення.
Особливості:
Кабель має міцну ПВХ-оболонку, що захищає його від механічних пошкоджень та зносу. Провідник із перетином 3 х 0.5 мм² гарантує безпечну та ефективну передачу струму. Доступний у довжинах 1 та 1.8 метра, що дозволяє обрати оптимальний варіант для різних сценаріїв підключення.
Особливості:
- Підходить для ноутбуків та пристроїв із роз'ємом C5
- Європейська вилка CEE 7/7, сумісна з розетками типу C та F
- Міцна та гнучка ПВХ-оболонка
- Надійне та безпечне підключення
- Доступна довжина: 1.8 м
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Colorway |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Кабель |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина | 1.8 м |
| Особливості | Вхідний інтерфейс: CEE 7/7 (європейська вилка), 220 ВВихідний інтерфейс: C5 (IEC 60320 C5, «Міккі Маус»)Перетин провідника: 3 × 0.5 мм²Матеріал оболонки: ПВХКолір: чорнийДовжина: 1.8 м |
| Роз'єм 1 | CEE 7/7 (Schuko, Type E/F) — вилка |
| Роз'єм 2 | IEC C5 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 129 ₴











